Сам собі бариста ARDESTO

Сам собі бариста ARDESTO

Для багатьох кава є одним із символів бадьорого ранку. Цей запашний напій пробуджує своїм ароматом, надає енергії та натхнення, спонукає до творчих або професійних звершень. Окрім цього, кава – це складова смачних напоїв, які можна приготувати на її основі. Що робити, коли йти до кав’ярні не хочеться або вона взагалі зачинена? У такому разі стануть у пригоді кавоварки ARDESTO, модельний ряд яких зможе задовольнити побажання шанувальника кави та за потреби допоможе розкрити талант справжнього баристи.

Показати все

Кавоварка ARDESTO YCM-D1200

І мелена, і в зернах

Не знаєте чому віддати перевагу – каві в зернах чи меленій? Бажаєте щоранку прокидатися від аромату свіжозвареної кави? Тоді кавоварка ARDESTO YCM-D1200 – це найкращий вибір завдяки вбудованій кавомолці та функції відкладеного старту.

Кавоварка ARDESTO ECM-E10B

Шанувальникам міцної кави

Віддаєте перевагу міцній каві та стриманому дизайну? Зверніть увагу на модель ARDESTO ECM-E10B. Завдяки високій потужності еспресо буде готове за лічені хвилини.

Кавоварка ARDESTO ECM-EM14S

Смакуватиме кожному

Просто кава – це нудно? Хочете експериментувати зі смаками та задовольнити смакові вподобання всіх рідних і близьких? Вибирайте кавоварку ARDESTO ECM-EM14S із функціями автоматичного приготування еспресо, капучино, лате або молочної піни та творіть маленькі шедеври в чашці щодня.

Кавоварка ARDESTO FCM-D2100

Не тільки кава, але й чай

Бажаєте зручності? Чи, можливо, хочете посмакувати чашку запашного чаю? Кавоварка ARDESTO FCM-D2100 зі зручним кавником із теплоізольованою ручкою та функцією приготування чаю задовольнить потреби.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

YCM-D1200

ECM-E10B

ECM-EM14S

FCM-D2100

Тип крапельна ріжкова, еспресо ріжкова, еспресо крапельна
Кава зернова та мелена мелена мелена мелена
Потужність 1 050 Вт 1 633 Вт 1 450 Вт 900 Вт
Фільтр знімний знімний знімний знімний
Вбудована кавомолка так ні ні ні
Об’єм резервуара для води 1,2 л 1 л 1,4 л 1,2 л
Дисплей так ні ні ні
Автовимкнення так так так так
Таймер приготування так ні ні ні
Вибір міцності кави ні ні ні ні
Розмір (ш × в × г) 24 × 35 × 33 см 32 × 34 × 25 см 30 × 37 × 36 см 23 × 32 × 19 см
Вага 3 кг 3,85 кг 5 кг 1,63 к
comments powered by Disqus
 
Top