Самокати для найменших Yvolution

Самокати для найменших Yvolution

Наприкінці 2020 року ірландська компанія Yvolution представила нову лінійку самокатів для найменших, що мають сучасний індустріальний дизайн. Основний акцент під час розроблення – безпека дітей. Саме тому Y Glider NUA та Y Glider Kiwi мають абсолютно унікальний дизайн із плавними та вигнутими формами без гострих кутів, видимих болтів і з цікавими особливостями. Гарантія 12 місяців на всі моделі.

 

Y Glider NUA

Y Glider Kiwi

Рекомендований вік

3+

3+

Навантаження

50 кг

50 кг

Конструкція

складана

знімне кермо

Підсвічування

LED (передні колеса)

Регулювання за висотою

4 положення

3 положення

Розмір

575 × 625 × 290 мм

575 × 545 × 260 мм

Вага

3,2 кг

2,9 кг

Y Glider Kiwi

Коди товарів: Y101259 Y101258 Y101260 Y101257

Y Glider Kiwi – це новий, витон­чений і легкий триколісний дитячий самокат, виготовлений у трендовому дизайні з актуаль­ною кольоровою гамою. Він поєднує в собі простоту та надійність конструкції, ергономіку та зручність експлуатації, а також приємні матеріали та травмобезпечні рішення.

ОСОБЛИВОСТІ

 • Широка дека для двох стоп; надійна конструкція із закругленими кутами
 • Ергономічне руків’я для дитячих долонь
 • Широке заднє колесо
 • Зносостійкі поліуретанові колеса з LED-підсвічуванням
 • Для безпеки дитини основу самокату виготовлено без гострих кутів та виступаючих елементів
 • Регульоване за висотою кермо (три положення)

Основа конструкції – це надійна, міцна дека з протиковзким покриттям, закругленими кутами та металевою основою. Саме вона дає змогу, навіть найменшим, недосвідченим користувачам бути в безпеці, і вбереже їх від можливого травмування.

Дека самоката ультраширока, завдяки чому дитина розмістить обидві ноги та їздитиме на самокаті зі ще більшим комфортом.

Кермо самоката регульоване. Доступні три рівня регулювання: 575, 675 та 775 мм. Такий широкий діапазон дасть змогу використовувати самокат дітлахам від 3 до 10 років.

Гріпси (руків’я) виготовлено з м’якої гуми з бічними обмежувачами, що захищають руки дитини під час катання.

Колеса виготовлені з полі­уретану, вони світяться під час катання завдяки LED-підсві­чуванню. Розмір передніх – 120 мм, задніх – 70 мм. До того ж заднє колесо виготовлено широким для більшої стійкості.

Завдяки такому функціоналу Y Glider Kiwi – найкращий перший самокат дитини.

Discover the Y Glider kiwi from Yvolution, new Irish Design and new colors (відео)

Y Glider NUA

Коди товарів: Y101263 Y101262 Y101264 Y101261

Інноваційна модель у новій лінійці. Основний принцип проєктування повністю повторює Kiwi, але NUA перевершує в низці технічних рішень.

ОСОБЛИВОСТІ

 • Складана конструкція
 • Ергономічні гріпси
 • Надширока дека
 • Конструкція з плавними кутами і вигнутою формою
 • Зносостійкі передні колеса з LED-підсвічуванням
 • Регульоване за висотою кермо (чотири положення)
 • Модуль кріплення на стіну
 • Масивне заднє колесо

Модель NUA оснащено спеціальним слотом на кермі для підвішування, тому його не обов’язково зберігати на підлозі. Настінне кріплення входить в комплект постачання самоката.

Ширші передні колеса зі світло­діодним підсвічуванням надають Y Glider NUA яскравості та забезпечують кращу видимість на вулицях. Усі колеса мають унікальний дизайн, підкреслюють і доповнюють загальний дизайн самоката та стилізацію. Широке заднє колесо забезпечує кращу стійкість, широке гальмо дає змогу гальмувати ногою зручніше – це актуально для найменших користувачів.

Завдяки надширокій деці дитина може зручно розмістити обидві ноги, а її покриття виконано з чіпкої гуми, що забезпечує комфортну їзду та дає змогу відчувати себе більш впевнено під час активного катання.

Окрім того, гріпси самоката зроблено тоншими з огляду на розмір маленьких ручок. Самокат можна скласти одним натисканням кнопки. Кермо повертається по дузі й елегантно опускається до деки. Завдяки складанню самокат можна зручно транспортувати та зберігати.

Алюмінієве кермо встановлюється в чотирьох положеннях: 625, 750, 800, 850 мм. Розмір передніх коліс – 127 мм, задніх – 80 мм.

У моделі NUA використано дорожчі та більш зносостійкі матеріали. Це дало змогу збільшити максимальний вік користувача до 10 років, що на два роки більше за показники моделі Kiwi.

New Yvolution Y Glider Nua kid scooter with easy folding & storage features (відео)

comments powered by Disqus
 
Top