Види сокир Fiskars: яку обрати?

Види сокир Fiskars: яку обрати?

Для любителів відпочинку на відкритому повітрі та власників заміських будинків бажано мати кілька сокир для різних завдань. Так, в асортименті фінської компанії Fiskars ви можете знайти підходящий інструмент для лісозаготівлі, рубання дров та розведення багаття.

Показати все

Тож обираючи сокиру, в першу чергу вам необхідно визначитися, як часто ви будете її використовувати. Збираєтеся ви заготовляли велику чи малу кількість дров?

  • Сокири-колуни Fiskars підійдуть для заготівлі дров на зиму, розпалювання лазні та розпалювання мангала.
  • Універсальні сокири Fiskars підійдуть для рубки гілок, зручні для перевезення в машині і човні, незамінні в походах.

Чим відрізняються леза сокир Fiskars?

Сокира-колун має унікальний рубаючий край, який легко врізається в дерево, а завдяки широкому клину леза колун без проблем витягується з поліна. Одного удару досить, щоб розрубати навіть велике поліно.

Тонке і широке лезо універсальних сокир забезпечує акуратний і такий, що легко наноситься, надріз у свіжій деревині.

Як обрати сокиру-колун Fiskars?

Досвідчені користувачі обирають модель сокири по довжині своєї руки або трохи довше. Менш досвідчені користувачі віддають перевагу моделям по довжині своєї руки або трохи коротшим.

Як підібрати універсальну сокиру Fiskars?

Універсальна сокира X5 оптимальна для мандрівників і любителів відпочинку на відкритому повітрі, її зручно носити на поясі. У той же час універсальні сокири Х7 і Х10 підходять для рубки невеликих дерев, заготовки трісок для багаття, столярних і теслярських робіт.

Різноманіття сокир Fiskars просто вражає. Оберіть свою та отримайте міцний, потужний, гострий інструмент найвищої якості, що слугуватиме з покоління в покоління!

comments powered by Disqus
 
Top