Випереджаючи час: материнська плата GIGABYTE W480 VISION

Випереджаючи час: материнська плата GIGABYTE W480 VISION

Впевнені, всі помітили чималий ажіотаж навкруги майнінгу, вартості криптовалют та дефіциту відеокарт. На щастя, доступність потроху покращується і на складі ERC вже доступні материнські плати та відеокарти від Gigabyte й AORUS.

Показати все

Хочемо поділитися фішками цієї поставки та окремо зупинитися на ексклюзивних платах. Так, окремої уваги заслуговує професійний сегмент компонентів.

До вашої уваги GIGABYTE W480 VISION D:

  • Материнська плата на базі чіпсета IntelW480 Express для дизайнерів і творців мультимедійного контенту.
  • Чудова продуктивність з процесорами Intel Xeon W, сумісність з процесорами Intel Core 10-покоління та із процесорами Intel Core  11-покоління
  • 4 DIMM-розніми для установки модулів ОЗУ DDR4 з функцією ECC або Non-ECC
  • Розширені можливості для організації потужної відеопідсистеми
  • Сумісність з графічними платами NVIDIA QUADRO
  • Безмежні комунікаційні можливості засобами Thunderbolt 3
  • Висока пропускна здатність і мінімальна латентність тандему контролерів Intel 2.5GbE і GbE Dual LAN, утиліта моніторингу та управління трафіком cFosSpeed
  • Модуль Intel Wi-Fi 6 802.11ax дозволить значно прискорити обмін інформацією для бездротового з'єднання

Материнські плати серії VISION були спроектовані для авторів контенту засобами настільного ПК. Всі без виключення моделі відрізняє виняткова надійність, продуктивність, вражаючий набір комунікаційних інтерфейсів, можливість масштабування відеоподсистеми, а також швидкісна дискова підсистема. Плати серії VISION - це ідеальна платформа для високопродуктивних домашніх комп'ютерів і робочих станцій, які мають щоденну взаємодію з «важкими» додатками, зокрема, САПР, редагування відеоконтенту, 3D-рендеринг та інше. Ще одна цільова аудиторіях цих плат - ентузіасти, які віддають перевагу самостійному збиранню свого ПК.

Наразі доступні дві моделі з серії W480 VISION у різних формфакторах та з безліччю портів та рознімів. Можна сконфігурувати ваш ПК як завгодно та підключити багато різних пристроїв і комплектуючих. А коли, приміром, за вікном стемніє та можна буде роздивитися компоненти вашого ПК через прозору стінку, це безумовно потішить ваш естетичний смак досконалим дизайнерським рішенням.

comments powered by Disqus
 
Top