Мікрохвильова піч Panasonic NN-DS596MZPE: справжнє готування на парі

Мікрохвильова піч Panasonic NN-DS596MZPE: справжнє готування на парі

Panasonic NN-DS596MZPE – це компактна піч, але вона дає змогу швидко готувати страви на парі. Окрім пари, під час приготування їжі можна використовувати гриль, духовку й мікрохвилі, що значно урізноманітнить страви на сімейному столі.

Потужний потік пари

Потужний потік пари подаєть­ся з високопродуктивного генератора прямо у верхню частину камери, розділену на дві частини за допомогою деко для гриля. Корисна для здоров’я їжа швидко готується на парі, зберігаючи натуральний аромат інгредієнтів.

Страва підсмажується з обох боків

Завдяки верхньому нагрівальному елементу й сковороді Panacrunch, яка нагрівається мікрохвилями, страва швидко прогрівається згори та знизу водночас. Під час приготування надлишок жиру стікає в жолобки на сковороді, тому страва стає хрусткою зовні й соковитою всередині.

Одночасне комбіноване приготування

Завдяки інверторній технології мікрохвилі швидко готують їжу, тоді як гриль забезпечує чудову золотаву скоринку та робить її хрусткою. Завдяки одночасній роботі кількох режимів для приготування страв потрібно значно менше часу, ніж за звичайного готування. Оскільки відбувається чергування режимів потужності, страви обробляються більш рівномірно та виходять смачнішими.

Інверторне турборозморожування

Panasonic значно просунулася в розробленні технології турборозморожування: відтепер розморожувати продукти можна ще швидше. Ця технологія забезпечує циклічне подавання мікрохвиль за безперервного режиму потужності.

На 29 % більший об’єм для приготування

Завдяки інноваційному дизайну камери Flatbed можна використовувати посуд нестандартної форми та розмірів. Отже, корисна площа камери збільшується на 29 %, як порівняти зі стандартними моделями з поворотним столом.

Парова інверторна піч Panasonic NN-DS596MZPE

  • Об’єм 27 л
  • Автоматичні програми 27
  • Комбіновані режими приготування
  • Функція Turbo Steam приготування на парі
  • Камера без поворотного столу Flat & Wide
  • Програми самоочищення
comments powered by Disqus
 
Top