Acer Predator Triton 300: загартований до відчайдушних кібербоїв

Acer Predator Triton 300: загартований до відчайдушних кібербоїв

Ігровий ноутбук Predator Triton 300 (PT315-52) від Acer стане справжнім бойовим товаришем та залучить вас у бій з усім необхідним. Адже цей ноутбук завжди готовий до гри та оснащений відеокартою до NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q1, процесором Intel Core i7 Mobile 10-го покоління та покращеним охолодження разом з технологією AeroBlade 3D 4-го покоління. Новинка вже доступна для замовлень на складі ERC.

Особливості Predator Triton 300:

  • Портативність: ноутбук Triton 300 товщиною всього 19,9 мм та вагою 1.7 кг у цільному металеву корпусі
  • Висока швидкість: панель із частотою 240 Гц із часом реакції для розгону 3 мс та sRGB 100%
  • Надзвичайна продуктивність: завдяки мобільному процесору Intel Core i7 10-го покоління
  • Відеокарти до NVIDIA RTX: найбільш реалістична гра зі штучним інтелектом
  • Особлива технологія охолодження AeroBlade 3D 4-го покоління

Так, ноутбук Predator Triton 300 товщину всього 19,9 мм у цільному металеву корпусі завжди готовий до подорожі та екстремальної роботи. А його дисплей з тонкими рамками дозволить розгледіти будь-які деталі під час гри та знищити всіх ворогів аж до перемоги.

RGB клавіатура з налаштуванням чотирьох ділянок підсвітки має власний тип шрифту Predator, прозорі ввігнуті клавіші WASD і дві вбудовані клавіші: Turbo (дозволить розігнати процесор до надшвидкості) та PredatorSense (відкриває фірмову утиліту).

Також космічно чорний шліфований піском алюмінієвий корпус містить мобільний процесор Intel Core i7 10-го покоління, відеокарту до GeForce RTX 2070 із Max-Q Design, оперативну пам’ять DDR4 до 32 ГБ на 2933 МГц та об’ємний до 1ТБ високошвидкісний SSD PCIe Gen3, 8 Gb/s, NVMe накопичувач для заповнення вашої ігротеки.

Крім того, нова конструкція cистеми охолодження Predator Triton 300 останнього покоління зменшує рівень шуму, проте збільшує потік повітря, а це дозволяє максимально покращити ефективність роботи незалежно від навантаження. А коли стає особливо гаряче, тоді вмикається Predator CoolBoost. Швидкість обертання вентиляторів зростає додатково залежно від температури нагрівання, ефективно охолоджуючи критично важливі компоненти.

Тож з Predator Triton 300 ви точно триматимете гру під повним контролем!

comments powered by Disqus
 
Top