Вишуканий дизайн нових технологій. Газовий настінний конденсаційний котел Bosch Condens 7000i W

Вишуканий дизайн нових технологій. Газовий настінний конденсаційний котел Bosch Condens 7000i W

Вашій увазі - газові настінні конденсаційні котли Bosch Condens 7000i W.

Показати все

Захоплення з першого погляду

Ви будете приємно вражені новим конденсаційним котлом Bosch Condens 7000i W. Надсучасний дизайн, скляна поверхня, чорний та білий колір – все це робить котел центральним елементом опалювальної системи.

Неперевершений дизайн

Завдяки зовнішньому вигляду котла Condens 7000i W ви переконаєтесь, що навіть системи опалення можуть виглядати неперевершено. Котел випускається в двох кольорах: чорному або білому.

Рівно стільки, скільки потрібно

Завдяки модуляції пальника від 14% до 100% котел споживає рівно стільки газу, скільки необхідно, щоб покрити теплові втрати будівлі.

Ідеальне рішення для нових об'єктів

Завдяки компактним розмірам котел Condens 7000i W потребує небагато місця для встановлення, а чудовий зовнішній вигляд котла дозволяє встановлювати його на самому видному місці.

Багато гарячої води

Котел забезпечить вас гарячою водою із зірковим комфортом – за лічені секунди піс ля відкриття крану вода буде гарячою та зі стабільною температурою.

Легке обслуговування

Панель керування котлом знаходиться на передній панелі котла за відкидною кришкою. Під час обслуговування усі основні компоненти котла також доступні з передньої сторони без необхідності демонтажу котла.

Простий монтаж

Конденсаційний котел Condens 7000i W сумісний з усіма стандартними аксесуарами Bosch. Це суттєво зменшує витрати на монтаж котла та економить час на встановлення.

Розумне та просте керування

З новою розумною системою керування Bosch EasyControl ви зможете просто та швидко підключити вашу опалювальну систему до інтернету та керувати нею з мобільного пристрою. Система автоматичного виявлення присутності користувача знизить витрати на опалення на 25 %.

Індивідуальне керування

21 °С у вітальні, 24 °С у ванній та 18 °С у спальній кімнаті – з розумним регулятором EasyControl та розумними Wi-Fi термоголовками від Bosch – вам достатньо просто вказати бажану температуру в приміщенні. Все інше зробить котел та система керування!

Condens 7000i W: універсальне рішення

Технічні характеристики

Конденсаційний котел Bosch Condens 7000i W (відео)

 

comments powered by Disqus
 
Top