Лісові мешканці Li’l Woodzeez

Лісові мешканці Li’l Woodzeez

Колекції фігурок Li’l Woodzeez у вигляді лісових звіряток чи не найбажаніші для малюків. Вони живуть у власних будиночках і мають різноманітні заняття. Виробляє фігурки, починаючи з 1897 року, відома сімейна компанія Branford. Граючи з наборами Li’l Woodzeez, дитина розвиває фантазію та уяву, знайомиться з різними професіями та плекає почуття доброти і милосердя. Рекомендований вік 3+.

Показати все

Набір фігурок Li’l Woodzeez: що за звірі?

Яскраві іграшки Li’l Woodzeez є частиною дивовижної історії про лісових мешканців. Їх виготовлено з міцних та якісних матеріалів. Усі фігурки милих звірят мають оксамитове покриття, тому приємні на дотик. Голова та ручки Li’l Woodzeez — рухливі. Маленькі фігурки об’ємні, їхні риси детальні, а вбрані вони в яскравий одяг.

Кожна родина складається з батьків (мами й тата) і двох малюків — синочка та донечки (доросла фігурка — 9 см, найменша фігурка — ­немовля — 4,5 см). Формувати сімейства можна на власний розсуд, купуючи додаткові комплекти.

Сім’ї Li’l Woodzeez відрізняються одна від одної заняттями, способом життя та професіями. Усі лісові мешканці живуть і працюють разом у чарівній долині.

Розмір пакування (ш × в × г) 19,1 × 8,9 × 16,3 см

 

Сім’я Корівок

Код товару: 6195

Сім’я Корівок Li’l Woodzeez — мешканці казкового лісу, що мають власну історію. У родині чотири особи: мама Джессі, тато Енцо, а також діти – Нолан і Белла.

Корівки — дивовижні оперні співаки. За ними можна спостерігати, поки вони не відгадали загадку про голосні звуки під час репетиції.

У комплекті є книга з розповідями Singalong Moosic Makers (англійською мовою).

Сім’я Дикобразів

Код товару: 6461Z

Сім’я Дикобразів Li’l Woodzeez складається з чотирьох осіб: мама Пеггі, тато Портер, а також діти – Куінн і Куілл.

Вони працюють в ательє, де допомагають усім звірятам із шиттям та ремонтом одягу.

Книжки в комплекті немає.

Сім’я Бегемотів

Код товару: WZ6583Z

Сім’я Бегемотів знає все про моду. Вони добре розуміються на дизайні одягу, тому створюють неповторний стиль для кожного мешканця казкового лісу.

Родина складається з чотирьох осіб: мама Пенні, тато Уейд і маленькі Хайді та Хамфрі.

Книжки в комплекті немає.

Сім’я Левів

Код товару: WZ6581Z

Сім’я Левів працює в поліклініці та стежить, аби всі мешканці Li’l Woodzeez мали міцні та здорові зуби.

Родина складається з чотирьох осіб: мама Катт, тато Рой і дітлахи – Kya та Kіp.

Книжки в комплекті немає.

Ігрові набори Li’l Woodzeez. Фантазія без меж

Li’l Woodzeez є не тільки гарними колекційними предметами, але й поєднуються одне з одним. У такий спосіб можна розвивати свою долину і створювати власний унікальний світ, розши­рюючи колекцію. Збирання Li’l Woodzeez — це захопливе заняття, яке дарує дитині (та й дорослому) величезне задоволення.

Можна створити цілий казковий світ або містечко, в якому живуть чудові звірята. Біля будиночка можна викласти цегляну доріжку, відкрити власний торговельний центр, ресторан, магазин, ринок тощо. Усе, що завгодно!

 

Будиночок на дереві

Код товару: 6147D

Яскравий і оригінальний набір «Будиночок на дереві» обов’язково сподобається малюкові та стане однією з улюблених іграшок. Набір сумісний із будь-якими фігурками серії «Сім’я Li’l Woodzeez». У наборі: будиночок на дереві, 22 аксесуари.

Розмір пакування (закрите) (ш × в × г) 47 × 23 × 41 см

Великий котеджний будинок

Код товару: WZ6548

Великий котеджний будинок Li’l Woodzeez — яскравий ігровий комплект, що постачають із різноманітними аксесуарами. Іграшковий котедж повністю мебльований та готовий до розміщення родини звіряток Li’l Woodzeez. У наборі — 20 аксесуарів.

Розмір котеджу (ш × в × г) 45,7 × 39,6 × 38,1 см

Розмір пакування (ш × в × г) 51 × 43 × 40 см

Торговельний центр

Код товару: WZ6617Z

«Торговельний центр» Li’l Woodzeez — великий ігровий набір, який надовго захопить дитину. Це красива будівля з функціональним освітленням і повною деталізацією. Можна легко вигадувати безліч сценаріїв для гри, наприклад: встановити стіл, запастися полицями та повісити вивіски з розпродажем.

У цьому наборі іграшок є касовий апарат, як у справжньому магазині. З-поміж аксесуарів — одяг, іграшки, музичні інструменти й широкий асортимент продуктів. Загалом комплект містить 38 предметів.

Розмір пакування (ш × в × г) 40,64 × 29,85 × 34,29 см

Поліклініка

Код товару: WZ6628

Ігровий набір Li’l Woodzeez «Поліклініка» — деталізована копія медичного центру для маленьких звірят. У комплекті — 43 предмети.

Розмір пакування (ш × в × г) 30 × 20,5 × 16 см

Фермерський ринок

Код товару: WZ6630

Ігровий набір «Фермерський ринок» стане цікавим і корисним доповненням до іграшок Li’l Woodzeez. На ринку фермерів завжди все свіже й корисне. Комплект містить 68 предметів.

Розмір пакування (ш × в × г) 30 × 20,5 × 16 см

Ресторан

Код товару: WZ6620

Ігровий набір «Ресторан» — знахідка для любителів приємно провести вечір або насолодитися їжею. У комплекті є 31 предмет.

Розмір пакування (ш × в × г) 30 × 20,5 × 16 см

Дорога

Код товару: WZ6602Z

За допомогою набору аксесуарів Li’l Woodzeez «Дорога» дитина прокладе стежку, а улюблені казкові мешканці зможуть подорожувати будь-де. У комплекті є мініатюри зелених дерев, тому долина матиме дуже реалістичний вигляд. У комплекті — 10 предметів.

Розмір пакування (ш × в × г) 25,4 × 9,53 × 20,96 см

Набір аксесуарів Li’l Woodzeez

Аксесуари урізноманітнять гру дітлахів, зробивши її яскравою та захопливою. Є можливість придбати до кожного набору цікаві аксесуари, що неодмінно стануть у пригоді.

Універмаг

Код товару: WZ6594Z

Продуктові полички

Код товару: WZ6591Z

Полички для кав’ярні

Код товару: WZ6593Z

Набори для подорожей Li’l Woodzeez

Новинкою сезону став невеличкий набір для подорожей — кейс із безліччю аксесуарів. Тепер можна взяти із собою улюблені фігурки Li’l Woodzeez, хай куди вирушите. Набір має безліч мініатюрних меблів, щоби персонажі почувалися як вдома, а після завершення гри можна просто скласти все в зручний кейс.

Розмір пакування (ш × в × г) 23,18 × 9,21 × 17,46 см

Кейс фіолетовий із аксесуарами

Код товару: WZ6598Z

Кейс блакитний із аксесуарами

Код товару: WZ6599Z

comments powered by Disqus
 
Top