ROG Flow X13 – 13-дюймовий ігровий ноутбук-трансформер із графічною док-станцією

ROG Flow X13 – 13-дюймовий ігровий ноутбук-трансформер із графічною док-станцією

Ультрапортативний 13-дюймовий ноутбук з екраном, що розкривається на 360°, і потужною графічною док-станцією.

ГОЛОВНЕ

  • Ультрапортативний ноутбук-трансформер: тонкий і легкий 13-дюймовий пристрій (товщина – 15,8 мм, маса – 1,3 кг), який може працювати в декількох режимах: ноутбук, планшет, стенд, режим перегляду тощо.
  • ROG XG Mobile: компактна док-станція з потужною відеокартою до моделі GeForce RTX 3080, оригінальним роз’ємом з інтерфейсом PCIe, портами введення-виведення та вбудованим блоком живлення потужністю 280 Вт.
  • Висока продуктивність: процесор AMD Ryzen (до 8-ядерного Ryzen 9 5980HS) для сучасних ігор і ресурсномістких проектів.
  • Ігрова платформа: дискретна відеокарта в ноутбуку, до моделі GeForce GTX 1650, а також варіанти дисплеїв (Full HD та частотою оновлення 120 Гц і 4K Ultra HD, 60 Гц, обидва – з підтримкою Adaptive-Sync).

ASUS Republic of Gamers (ROG) представляє ROG Flow X13, перший ігровий ноутбук ROG формату «2-в-1», а також ROG XG Mobile – інноваційну ультрапортативну графічну док-станцію, що дозволяє досягти вражаючою продуктивності Flow X13 в іграх і розширює його набір інтерфейсів.

ROG Flow X13 є ультратонким 13-дюймовим пристроєм із потужною конфігурацією, до складу якої входить процесор AMD Ryzen (до 8-ядерної моделі Ryzen 9 5980HS) і дискретна відеокарта GeForce GTX 1650. Шарнір ноутбука дозволяє швидко розкривати кришку на повні 360° для зручності перегляду зображення й взаємодії із сенсорним екраном. У продажу будуть доступні конфігурації з двома варіантами екрана зі співвідношенням сторін 16:10: з частотою оновлення 120 Гц і роздільною здатністю Full HD, а також зі звичайною частотою оновлення (60 Гц) і роздільною здатністю 4K Ultra HD.

ROG Flow X13 – це тонкий і легкий пристрій: за товщини 15,8 мм його маса не перевищує 1,3 кг. Ноутбук працює на повній швидкості при підключенні до електромережі за допомогою адаптера живлення потужністю 100 Вт з інтерфейсом USB Type-C, а вбудована батарея забезпечує до 10 годин автономної роботи в режимі відтворення відео. Для розширення продуктивності до Flow X13 можна підключити зовнішню графічну станцію (eGPU) з відеокартою нового покоління.

ROG XG Mobile значно компактніше інших зовнішніх відеокарт, доступних на ринку. При цьому в її корпусі прихований потужний графічний процесор GeForce RTX 3080 з можливістю прямого підключення до процесора через виділену шину PCIe 3.0 x8, пропускна здатність якої вище, ніж у Thunderbolt 4. Окрема шина USB 3.2 Gen 2 служить для забезпечення роботи портів введення-виведення док-станції, а вбудований блок живлення потужністю 280 Вт може забезпечувати електроживлення як для XG Mobile, так і для Flow X13, позбавляючи користувачів від необхідності носити із собою додатковий блок живлення.

XG Mobile розширює можливості 13-дюймового ROG Flow X13, надаючи користувачам справжню портативність і забезпечуючи при цьому продуктивність рівня настільної ігрової системи, а також додаткові порти введення-виведення.

comments powered by Disqus
 
Top