Експерти Candy з чистоти та гігієни

Експерти Candy з чистоти та гігієни

Пограйте з дітьми, приділіть увагу друзям і близьким або присвятіть вільний час собі, а про ідеальну чистоту посуду подбають посудомийні машини Candy серії Brava.

Показати все

Головні переваги

Нова серія посудомийних машин Candy Brava має численні переваги, з-поміж яких головні — швидші цикли миття й можливість простерилізувати посуд.

Швидші цикли миття допомагають заощадити час — досконале миття та сушіння всього за 39 хвилин завдяки найновішій системі Zoom 39'.

А програма миття посуду за температури 75 °C і тривалості циклу 140 хвилин допомагає простерилізувати посуд, каструлі й дитячі пляшки та гарантує захист від мікробів і бактерій для всієї родини.

Керуйте дистанційно

Із машинкою Candy Brava можна завжди залишатися на зв’язку та швидко отримувати доступ до додаткових функцій і контенту. Крім того, взаємодіяти з нею можна дистанційно за допомогою мобільного застосунку Сandy simply-Fi, в якому, крім іншого, є голосовий помічник.

Використовуючи цей застосунок, можна запускати індивідуальні програми або керувати циклами миття, а також отримувати візуальні поради, підтримку в питаннях обслуговування й функцій, використання та статистики споживання енергії.

Найкраща енергоефективність

Посудомийні машини серії Brava є енергоефективними завдяки класу A+++ та представлені як в автономному, так і у вбудованому виконанні.

 

CDIMN4S613PS

CDIMN2D622PB

CB13L8B

CF13L9W

Кількість комплектів посуду

16

16

13

13

Клас енергоефективності

A+++

A++

A+

A+

Кількість програм

12

9

5

5

З’єднання

Wi-Fi, Bluetooth

Wi-Fi, Bluetooth

Wi-Fi, Bluetooth

Wi-Fi, Bluetooth

Електронне керування

Кнопки Smooth Touch

Кнопки 5Digit

Кнопки LED

Кнопки Central Led

comments powered by Disqus
 
Top