Miqilong Luna. Універсальний візок, або досконала зручність за будь-якої погоди

Miqilong Luna. Універсальний візок, або досконала зручність за будь-якої погоди

У Miqilong Luna 2 в 1 поєднано актуальний дизайн і новітні технології. Модель адаптовано до потреб українських батьків і розроблено з урахуванням усіх особливостей, як-от: великі перепади температури, інфраструктура та складні режими експлуатації.

Показати все

Найсучасніша міцність

Головним елементом дитячого візочка, який бере на себе весь тягар експлуатації, є шасі. Саме воно зазнає найбільшого навантаження й має бути надійним. Але не менш важливою є естетична складова, адже шасі створює основу дизайну візка. Шасі Miqilong Luna виготовлено із сучасного магнієвого сплаву, воно має невелику вагу, що додає зручності під час користування. Його основа складається з трьох цілісних елементів, виготовлених методом лиття (без застосування зварювання). Це в рази підвищує надійність конструкції та дає змогу зробити з металу деталі незвичайної форми.

Магній називають металом майбутнього. Раніше його використовували лише в авіабудуванні, космічній сфері та військо­вій промисловості. Магній у 4,5 раза легший за сталь і в 1,5 раза легший за алюміній, проте не поступається їм у міцності. Саме це робить його оптимальним матеріалом для виготовлення шасі для дитячих візочків.

Miqilong Luna YOT-LUNA-BEIGE

Miqilong Luna YOT-LUNA-GREY

Додаткові переваги Miqilong Luna:

 • на задній осі передбачено систему гальм;
 • передні колеса можна заблокувати, щоби вони не оберталися;
 • на шасі встановлено кошик для речей;
 • руків’я виготовлено з екошкіри;
 • шасі складається з прогулянковим блоком;
 • шасі складається однією рукою.

За шириною шасі підігнано під реалії експлуатації в Україні. Воно становить 55 см. Це дає змогу, не складаючи, втиснути візок навіть у найвужчий ліфт або двері.

Захищений комфорт

Колесам у Miqilong Luna приділено особливу увагу. Їхнє покриття виготовлено з міцного поліуретану (PU), тому вони не здуватимуться й не тріскатимуться впродовж усього строку експлуатації. Усі колеса оснащено амортизацією, а передні — додатковою системою Shock Absorber. Саме вона поглинає удари та нерівності на шляху, захищаючи всю конструкцію для комфорту маленьких пасажирів.

Усе заради малюка

Конструкція люльки — традиційна, із металевими основами та текстильними вставками в стриманому дизайні. Капюшон оснащено ручкою для перенесення, а також віконечком для вентиляції. Чохол на ніжки фіксується на блискавці. Ортопедичний матрац виготовлено зі щільного матеріалу. Його спеціально розробляли з урахуванням усіх вимог щодо перевезення немовлят. Внутрішню частину люльки обшито тканиною з м’яким наповнювачем, що є приємною на дотик.

Прогулянковий блок

Сидіння візка Miqilong Luna 2 в 1 виготовлено у формі кокона з ортопедичною основою й загнутими кутами. Відпочиваючи, дитина завжди залишатиметься в зручному положенні.

Сидіння оснащено додатковим матрацом для сну, що забезпечує ортопедично правильне положення спини, шиї та голови. Спинка сидіння розкладається майже вертикально (до 175°), і має чотири різні положення. Підніжку можна встановлювати в трьох положеннях, зокрема горизонтальному, створюючи повноцінне, велике місце для сну.

Щодо сидіння, то воно може бути розміщено в одному з двох положень: у напрямку руху й обличчям до батьків. Його оснащено п’ятиточковими ременями безпеки зі зручною системою фіксації однією рукою.

Внутрішній розмір сидіння становить 90 × 34 см (спинка — 48 см, сидіння — 22 см, підніжка — 20 см). У ньому можна розмістити дитину до 3-х років, навіть у зимовому одязі. Прогулянковий блок оснащено трисекційним капюшоном, завдяки чому його можна опустити до бампера й закрити дитину від сонця, дощу або вітру.

Підніжку виготовлено зі щільного водовідштовхувального матеріалу, що не боїться бруду і є зносостійким. Усі текстильні елементи візка закріплені кнопками, тож їх легко знімати для прання. До того ж вони не сповзатимуть і не заважатимуть дитині.

І взимку, і влітку

Система вентиляції прогулянкового блока є особливою. Основу спинки зроблено повністю вентильованою. Навіть у найспекотніші літні дні дитині не буде жарко сидіти в ньому, адже повітря безпере­шкодно циркулюватиме. У зимовий період уся конструкція спинки закривається багатошаровим утепленим чохлом, допомагаючи зберігати тепло. Завдяки багатошаровості вона швидше нагрівається й захищає малечу від вітру та морозу на­­багато краще, ніж цілісна пластикова конструкція.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Розмір (зовнішній) (ш × в × д) 107 × 55 × 59 см
 • Розмір сидіння (внутрішній) (ш × в × д) 48 + 22 + 20 × 34 см
 • Складане шасі з прогулянковим блоком (ш × в × д) 25 × 55 × 72 см
 • Вага з люлькою 8,5 кг
 • Вага з прогулянковим блоком 8,5 кг
 • Ширина шасі 55 см

Додатково можна придбати оригінальний дощовик, сітку та адаптери для встановлення автокрісла.

Для створення комплекту 3 в 1 за допомогою адаптерів підходять автокрісла Avionaut Kite+ й Avionaut Pixel.

Miqilong Адаптер автокрісла для коляски Luna YOT-LUNA.ACC-CA

Miqilong Москітна сітка для коляски Luna YOT-LUNA.ACC-MQ

Miqilong Дощовик для коляски Luna YOT-LUNA.ACC-RC

comments powered by Disqus
 
Top