Acer Swift 3: відмінна продуктивність та портативність, будь-де

Acer Swift 3: відмінна продуктивність та портативність, будь-де

Ноутбук Swift 3 оснащений новим процесором Intel Core 11-го покоління й потужними інтегрованими графічними ядрами на базі нової архітектури Intel Xe. Новинка доступна для замовлень на складі Erc.

Показати все

Так, створюючи ідеальний баланс між продуктивністю й дизайном, модель лінійки Acer Swift 3 (SF313-53) оснащена процесорами Intel Core i5 11-го покоління та відповідає специфікаціям Intel EVO.

Крім того, модель Swift 3 має елегантний металевий корпус та оснащена найновішими технологіями, зокрема графічним ядром Iris Xe та інтерфейсом Thunderbolt 4. Користувачі зможуть залишатися на зв’язку й продуктивно працювати цілий день завдяки швидкій та надійній технології Wi-Fi 6 та акумулятору, заряду якого вистачить на 16 годин.

Новий Acer Swift 3 (SF313-53) надає найкращі можливості для перегляду різноманітного контенту й продуктивнішої роботи завдяки яскравому 13,5-дюймовому екрану зі співвідношенням сторін 3:2, на якому видно на 18% більше по вертикалі, ніж звичайно, а отже, потрібно менше прокручувати. Дисплей охоплює 100% колірного простору sRGB та має номінальну яскравість 400 ніт. Завдяки легкій та зносостійкій конструкції з магнієво-алюмінієвого сплаву ноутбук Swift 3 можна брати із собою куди завгодно, адже його товщина лише 16,6 мм, а вага – 1,2 кг.

До слова, модель Swift 3 має клавіатуру з підсвічуванням, швидкий і надійний SSD та підтримує до 16 ГБ пам’яті DDR4. Також вона підтримує Windows Hello через зчитувач відбитків пальців, що спрощує й захищає вхід у систему.

comments powered by Disqus
 
Top