Огляд гри Sackboy: A Big Adventure на PlayStation 5!

Огляд гри Sackboy: A Big Adventure на PlayStation 5!

Ну що готові до огляду надзвичайно динамічної та яскравої гри для всієї сім'ї? Тоді розміщуйтесь позручніше і приємно вам перегляду! Адже це огляд гри Sackboy: A Big Adventure на PlayStation 5!

Показати все

Отож, Sackboy: A Big Adventure - це вже повноцінна історія з досить цікавими та комедійними лиходіями і чарівними персонажами, і що найголовніше - із звичним для серії LittleBigPlanet дивним гумором. Гра буде розважати вас різноманітним геймплеєм та головоломками. Які, до слова, інколи бувають, ну дуже тяжкими, як на мене. Сама гра, тепер стала, тривимірною і більш насиченою кольоровими картинками, що перетворюють процес гри у неймовірне задоволення!

Отже, на початку гри, ми зустрічаємо нашого героя в його рідному містечку Лам, де він прекрасно проводить час в компанії друзів. Але раптово на вечірку з'являється не запрошений гість - лиходій Векс, який викрадає жителів, перетворюючи їх на своїх рабів, і тільки Секбой встигає врятуватися від сумної долі на ракеті. Тому тепер юному герою належить відвідати кілька світів, в кожному кинути виклик Вексу і врятувати всіх своїх друзів, що потрапили в біду.

На всіх етапах Sackboy повинен зібрати максимум захованих синіх сфер, які просто необхідні для того, щоб завершити чергову планету. На першому етапі синіх сфер буде потрібно 20 штук, на другому - вже 50, і так далі. Причому іноді вам доведеться повертатися на вже пройдені рівні, щоб знайти заховані сфери, так як без достатньої кількості ви не зможете рухатися далі. Отож прийдеться пошукати приховані кімнати, додаткові локації із активностями та відкривати інші таємниці гри. У такі моменти ти розумієш, що це явно не дитяча гра!

Ну що тут скажеш, адже тут є все, щоб утримувати вашу увагу і невідволікатись від гри ні на секунду! Хоча інколи ти і ловиш себе на думці, що десь ти вже потібне бачив, та всерівно, тобі хочеться у все це грати! Можливо із-за неймовірної атмосфери позитива, який охоплює під час гри. Адже самі герої і навіть анти герої виглядають, якщо не мімішно, то доволі весело і комічно. Злитись на них у вас точно не вийде! Отож, гра перетворюється на телепорт у світ фану та добра!

Великий акцент автори зробили і на кастомізацію персонажа. Крім отриманих за виконання завдань предметів, ви можете прикупити нові костюми в спеціальному магазині. Причому гра дозволяє використовувати як готові варіації, так і змішувати кілька різних стилів для створення максимально унікальних образів.

Самі персонажі відмінно промальовані, рівні яскраві і гра має багато мультиплікаційних заставок. Це один з найкрасивіших платформер, що я бачив за останній час.

Отже, підбиваючи підсумок, скажу, що Sackboy: A Big Adventure - це відмінний сімейний платформер, що використовує унікальний функціонал DualSense і пропонує дійсно цікавий і насичений контентом і неординарними рішеннями світ! Рекомендую зіграти вже зараз!

comments powered by Disqus
 
Top