Мармурові відтінки LG преміум-сегмента

Мармурові відтінки LG преміум-сегмента

LG анонсує появу в Україні пральних машин у мармурово-бежевому кольорі, що складуть ідеальну пару холодильникам у тому самому стилі.

Показати все

LG розширює стильну лінійку розумної техніки. На ринку України вже доступні дві моделі пральних машин у новому мармурово-бежевому кольорі: повнорозмірна — F4V5VS9B, вузька — F2V5HS9B. Завдяки оригінальному дизайну новинки LG пропонує нові можливості для створення унікальних інтер’єрів, а цілий комплекс інноваційних функцій забезпечує неперевершену якість прання.

Оптимальний алгоритм прання

Обидві моделі LG в мармурово-бежевому кольорі оснащено функцією Artificial Intelligence Direct Drive (AI DD) — інтелектуальною системою розпізнавання властивостей тканин. Так, пральна машина не тільки автоматично визначає вагу завантаженої білизни, але й розпізнає особливості тканин і встановлює оптимальний алгоритм прання відповідно до даних з бази з-понад 20 000 поєднань текстилю. Завдяки складному підбору параметрів система AI DD не тільки дбає про чистоту речей, але й знижує пошкодження тканин (до 18 %). Із новою пральною машиною LG речі слугуватимуть довше.

Обробка потужною парою

Піклуючись про здоров’я користувачів, LG традиційно впровадила в нову лінійку «мармурових» пральних машин технологію LG Steam. Дві програми прання з функцією обробки парою не тільки забезпечують чистоту речей, але й позбавляють від вірусів і бактерій, знищують до 99 % усіх побутових алергенів. Такі режими – найкращий вибір для очищення дитячого одягу, м’яких іграшок, постільної білизни або рушників. Потужна пара безпечно видалить запахи та забруднення, зберігаючи м’якість та чистоту тканин.

Дистанційне керування

Як всю інтелектуальну техніку LG, нові пральні машини оснащено функцією ThinQ. Універсальний додаток дає змогу дистанційно керувати технікою через смартфон, задаючи початок старту або програму прання. Завдяки системі безконтактної комунікації можна також відстежувати витрати води або електроенергії, щоби вибрати оптимальний час і параметри роботи.

Ефектне доповнення інтер’єру

Сучасна техніка LG є повноцінною частиною інтер’єру, і моделі пральних машин F4V5VS9B та F2V5HS9B також стануть ефектним доповненням стилістики приміщення. Унікальний мармурово-бежевий колір пасуватиме як класичному, так і сучасному інтер’єру, доповнюючи палітру відтінків дизайну. Окрім ефектного дизайну, під час розроблення цих пральних машин врахували практичність та ергономічність: накладка на дверцята із загартованого скла та ребра барабана з нержавіючої сталі роблять машини LG більш надійними, стійкими до подряпин і високих температур.

Гармонійне поєднання з холодильниками

Нові пральні машини LG в мармурово-бежевому кольорі складуть гармонійний дует із холодильниками бренда в тому самому оформленні. На вибір є дві моделі таких холодильників — GW-B509SEDZ та GA-B459SEQZ. Кожна з них має систему охолодження Door Cooling+, яка забезпечує на 32 % більш швидке й рівномірне охолодження продуктів. Виконані в унікальному мармуровому кольорі, вони зручні в користуванні завдяки сенсорному дисплею, нульовому зазору й технології LG ThinQ, яка об’єднує всі розумні пристрої LG у будинку. Модель GW-B509SEDZ має спеціальні зони свіжості Fresh Balancer та Fresh Converter для збереження свіжості овочів, м’яса або риби, а також додаткову полицю для вина. Холодильник GA-B459SEQZ оснащено інверторним лінійним компресором для тривалого збереження свіжості продуктів і має зручну поличку, яка складається двома легкими рухами.

comments powered by Disqus
 
Top