Acer Swift 5: портативність, досконалість та протимікробні властивості, що вразять кожного

Acer Swift 5: портативність, досконалість та протимікробні властивості, що вразять кожного

Лептоп Acer Swift 5 нового покоління вирізняє непересічна автономність та потужне оснащення у поєднанні з надзвичайною компактністю та мінімальною вагою, а також антибактеріальними матеріалами. Ноутбук цілковито відповідає усім запитам мобільних користувачів, яким потрібен легкий та стильний комп’ютер. Новинка вже доступна для замовлень на складі ERC.

Показати все

Особливості Acer Swift 5:

  • Продуктивність: завдяки технології Thunderbolt 4 ноутбук #Swift5 завжди встигає за тим, хто звик виконувати багато завдань одночасно.
  • Живлення: Swift 5 працюватиме увесь день завдяки батареї, яка швидко заряджається, забезпечуючи при цьому роботу до 17 годин.
  • Найвища якість: стильний металевий корпус Swift 5 з акцентом на портативності і товщиною всього 14,95 мм.
  • Захист: ноутбук Swift 5 має антибактеріальне покриття

Оновленому ноутбуку Acer Swift 5 (SF514-55) притаманна компактність та мала вага – як результат поєднання сплавів магнію та літію, що набагато міцніші та легші за сплави алюмінію. Це дозволило зменшити масу ноутбука: модель з дискретною графікою на борту важить близько кілограма і завтовшки лише 14,95 мм. Сенсорний дисплей Full HD IPS з діагоналлю 14 дюймів, кольоровим охопленням sRGB 100% та яскравістю 340 ніт огортають надтонкі рамки.

Головна особливість Swift 5 (SF514-55)  – повний антимікробний захист. Так, антибактеріальний захист мають поверхня корпусу, клавіатури, шарнір, пристрій зчитування відбитків пальців тощо - результати тестів гарантовано демонструють стале зменшення кількості широкого ряду мікробів.

Компактний корпус вміщує новітні компоненти, що забезпечують комфортне виконання широкого кола завдань. Ноутбук використовує сучасний процесор Intel Core i7 11-го покоління у поєднанні із 16 ГБ оперативної пам'яті та дискретним адаптером NVIDIA GeForce MX350, що суттєво прискорює обробку медіаконтенту. Порівняно з попередніми моделями обсяг сховища даних подвоєно: новинка обладнана швидкісним твердотільним накопичувачем PCIe NVMe обсягом до 1 ТБ. Ноутбук отримав оновлені інтерфейси: USB 3.2, Type-C та Thunderbolt 4 для швидкісної передачі даних чи підключення другого дисплея.

Серед інших переваг Swift 5 (SF514-55) має оновлену батарею, що забезпечує до 17 годин роботи, що майже на 20% більше у порівнянні з моделями попереднього покоління. За необхідності ноутбук можна підзарядити від зовнішнього акумулятора. Функція швидкої зарядки забезпечує 4 години автономної роботи за перші 30 хвилин живлення від джерела струму.

comments powered by Disqus
 
Top