HUAWEI FreeBuds Pro: Новий стиль твоїх мелодій!

HUAWEI FreeBuds Pro: Новий стиль твоїх мелодій!

Сьогодні до наших рук потрапили перші в світі навушники з інтелектуальною системою динамічного шумозаглушення та цьогорічний флагман серед аудіопристроїв Huawei — повністю бездротові FreeBuds Pro!

Без зайвого пафосу і слів почнемо їх оглядати та перевіряти ці навушники на практиці!

Особливості:

·         Інтелектуальне динамічне активне приглушення шуму
·         Голосовий режим
·         Подвійна антена, безперебійне з’єднання
·         Розумний контроль кінчиками пальців
·         Підключення двох пристроїв, плавне перемикання
·         Інтелектуальна функція визначення щільності посадки
·         Безпека для довкілля та здоров’я
 

Комплектація

Крім самих навушників у коробці ви знайдете:
·         Навушники-вкладиші
·         Силіконові насадки (трьох розмірів)
·         Бездротовий кейс для заряджання
·         Кабель для заряджання USB-C
·         Короткий посібник користувача
·         Інформація з техніки безпеки
·         Гарантійний талон
 

Дизайн

Як на мене, то Huawei створюючі Huawei FreeBuds Pro врахувала попередній досвід по стилю та комфорту. І в кращих традиціях мінімалізму, прибрала всі зайві елементи дизайну, залишивши при цьому високу функціональність та стиль у кожній деталі.
 
Крім того, нові Huawei FreeBuds Pro отримали гладенькі та стильні ніжки квадратної форми, які мінімізують зовнішній шум та містять важливі технічні компоненти.
 
У вітрозахисній конструкції відсутні отвори для звукоприймача, що дозволяє знизити шум вітру. А це означає, що вам не заважатиме зовнішній шум навіть під час ходьби, бігу або їзди на велосипеді.
 
Більш того, із навушниками Huawei FreeBuds Pro можна легко включити активне шумозаглушення, регулювати гучність, відповідати на дзвінки, а також відтворювати та перемикати пісні.
 
Жести зрозумілі на інтуїтивному рівні — просто проведіть пальцем або торкніться конкретного місця на ніжці навушника.
 
Отож, Huawei FreeBuds Pro можуть точно визначати звички користування, щоб мінімізувати реагування на помилкові дотики.
 
Щодо кольорів, то Huawei FreeBuds Pro представлені у трьох варіантах: «Чорному» (Carbon Black), «Білому» (Ceramic White) і «Сріблястому» (Sliver Frost).
 
  

Функціонал

Щодо звуку та функціональності, то у навушниках Huawei FreeBuds Pro, тут все на доволі високому рівні. Не дарма ж, звукоінженери Huawei додали кастомізовану динамічну підвіску між динаміком і динамічним драйвером, що імітує техніку, яку застосовують провідні виробники Hi-Fi, та стабілізує акустичну систему всього навушника, зменшуючи вібрації та забезпечуючи
чіткий і чистий звук.
 
Крім того, FreeBuds Pro підтримують нову функцію Dynamic EQ Adjustment, яка використовує дані із внутрішнього мікрофона, щоб автоматично оптимізувати звук для конкретного типу вуха користувача. Порівняно із попередньою моделлю, шумозаглушення становить до 40 дБ. Ці закриті навушники дозволяють природно усувати звуки і фактори, що відволікають.
 
Подвійні мікрофони, розташовані зовні та всередині навушників, швидко розпізнають шуми довкола й автоматично перемикаються між трьома режимами шумозаглушення для ефективного усунення шумів — ультра режимом (Ultra Mode), комфортним (Cozy Mode) та загальним (General Mode).
 
Huawei FreeBuds Pro інтелектуально розпізнають умови навколишнього середовища і покращують шумозаглушення, де б ви не перебували — вдома, на прогулянці чи на залізничному вокзалі. Просто торкніться ніжки навушника, щоб увімкнути або вимкнути функцію шумозаглушення.
 
Крім того, Huawei FreeBuds Pro — перші у світі інтелектуальні Bluetooth-навушники із подвійною антеною. Кожен навушник Huawei FreeBuds Pro оснащено двома Bluetooth-антенами, що забезпечують 360° усеспрямованого покриття Bluetooth-сигналу для стабільнішого з’єднання.

Додаток HUAWEI AI Life

Компанія Huawei рекомендує і пропонує вам отримати максимум від FreeBuds Pro за допомогою програми AI Life. Адже лише за допомогою декількох натискань ви зможете вибрати один із режимів приглушення шуму, протестувати посадку навушника у вусі та скористатися іншими ексклюзивними функціями.
 
Досить зручно і легко! Рекомендую користуватись цим.

Автономність

Як заявляє виробник, при активному шумозаглушенні заряду акумулятора вистачає на 4,5 години, з увімкненою функцією — на цілих 7 годин без потреби підзарядки за допомогою зарядного кейса.
 
На практиці, із активною функцією максимального шумозаглушення я отримав близько 4 годин відтворення музики. А коли переключився на динамічний режим, то зміг розраховувати вже на 5-6 годин в залежності від рівня навколишнього шуму. І якщо відключити шумодав, то показник автономності сягає 7 годин безперервного музичного потоку або 3,5-4 години голосового зв'язку.
 
Щод кейсу підзарядки, то він додає ще близько 20-30 годин музики або 16-18 годин в режимі розмов залежно від того, включена функція ANC чи ні.

Нагороди міжнародних медіа

·         Огляд Stuff - 5 зірок
·         Вибір Android Authority Staff
·         Рекомендовано Android Central
·         Вибір редакції PocketNow у категорії
·         Найкращі бездротові навушники

Висновок

Huawei FreeBuds Pro — це перші в світі повністю бездротові стереонавушники (TWS) із підтримкою інтелектуального динамічного шумозаглушення. До того ж, Huawei FreeBuds Pro мають найкращий рівень шумозаглушення серед усіх аудіо продуктів Huawei, демонструючи провідний у своїй галузі показник — 40 дБ. І велика кількість нагород від міжнародних медіа підтверджую про успіх цих аудіо гаджетів на ринку навушників.
 
Отож, обирайте, придбайте і насолоджуйтесь Huawei FreeBuds Pro поки вони ще є на полицях магазинів!
 
comments powered by Disqus
 
Top