Оновлена пропозиція SilverStone для сучасного мультимедійного центру та домашнього кінотеатру преміум-класу – корпус Grandia SST-GD07B-C

Оновлена пропозиція SilverStone для сучасного мультимедійного центру та домашнього кінотеатру преміум-класу – корпус Grandia SST-GD07B-C

Компанія SilverStone має багаторічний досвід у створенні комплектуючих різного рівня складності. В асортименті продукції, що відома широкому загалу користувачів: корпуси для компактних настільних систем, мультимедійних центрів та домашніх кінотеатрів, рішення для ігрових персональних комп’ютерів, серверні розробки, блоки живлення, охолодження та різноманітна кількість корисних та практичних аксесуарів.

Показати все

Вдало підібраний корпус – це основа для вашого персонального комп’ютера. Концепція HTPC (Home Theatre Personal Computer) –  формат для створення домашнього кінотеатру, мультимедійного центру, тощо, на базі стандартного персонального комп’ютера, що має безліч переваг. Звичайно, систему такого рівня можливо зібрати і в ординарному стандартному корпусі, але поряд із сучасною музичною, теле апаратурою, та в стильному інтер’єрі він буде виглядати доволі не привабливо. Також, в HTPC форматі передбачено ряд конструктивних особливостей, з огляду на призначення системи, що створюють додатковий комфорт та легкість доступу до основних складових в процесі  використання.

Корпуси серії SilverStone GRANDIA у свій час відкрили еру застосування комп’ютерів для домашнього кінотеатру (мультимедійного центру) з широким спектром можливостей.

Корпус GRANDIA GD07B надає своєму власнику можливість інтегрувати потужний сервер з достатньо об’ємним сховищем до складу домашнього кінотеатру і експлуатувати його в умовах ідеальної тиші.

На сьогодні в асортименті дві моделі GRANDIA GD07B:

  • SilverStone GRANDIA GD07B-C, Extended ATX/SSI-EEB, USB 3.0*1, USB Type-C*1, 3*120мм, без БЖ (SST-GD07B-C) оновлена версія
  • SilverStone GRANDIA GD07B, Extended ATX /SSI-EEB, USB 3.0*2,3*120мм, без БЖ (SST-GD07B)

Конструкція GRANDIA GD07B надає можливість розмістити до 11-ти дисків, сучасні графічні карти до 345 мм довжиною, материнські плати «форм-фактору» ATX SSI EEB без зміни стандартних габаритів корпусу.

Оновлена версія має в своєму арсеналі розніми USB Type-C x 1,  USB 3.0 x 1,  Audio x 1 та Mic x 1. USB Type-C – самий сучасний та універсальний рознім, що гарантує високу швидкість передачі даних та одночасне підключення багатьох пристроїв. За Type-C – майбутнє.

В корпусі GRANDIA GD07B передбачена можливість для розміщення до чотирьох вентиляторів (три з яких, вже в наявності в комплекті). Щоб забезпечити їх безперебійну та надійну роботу, по периметру встановлені спеціальні за конструкцією пилові фільтри, які при необхідності можливо легко демонтувати та почистити. Отже, вище зазначені конструктивні особливості гарантують тиху, стабільну роботу вентиляторів та ефективний обдув компонентів при високому рівні навантаження системи із доволі відчутним тиском повітря. Розробники SilverStone мають великий досвід у галузі створення кращих рішень для корпусів баштового типу. Це стало у нагоді під час проектування ефективної системи обдуву GRANDIA .

Алюмінієва передня панель, із стильною дизайнерською поверхнею, зачиняється на замок та додатково обладнана кріпленням для встановлення Kensington Lock. Таким чином, в корпусі GRANDIA GD07B приховуються розніми та числена кількість дисків, що розміщені у 5,25-дюймових відсіках.

GRANDIA GD07B - це ідеальне рішення для потужного медіа сервера з функціями захисту даних.

Корпус сумісний із фірмовими компонентами SilverStone, а саме, із стандартними ATX блоками живлення та процесорним охолодженням.

Компанія SilverStone – це стиль та витончений сучасний дизайн у поєднанні із довершеним функціоналом. Долучайтесь та обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top