Універсальний трансформер MILO 10 від SilverStone

Універсальний трансформер MILO 10 від SilverStone

SilverStone це елегантна класика з ідеальним функціоналом та стильні корпуси для ігрових та робочих станцій. Продукція SilverStone – це відмінний результат активної роботи команди кращих сучасних інженерів і розробників. Філософія SilverStone - Designing Inspiration (Створюємо те, що надихає).

Пропонуємо оновлений асортимент та ідеальне рішення для компактної комп’ютерної системи - корпуси SilverStone серії MILO модель SST-ML10B.

Суперкомпактний модульний корпус формату Mini-ITX. Об’єм внутрішнього простору можливо змінити з 2,8 л до 3,7 л.

В комплекті: змінна передня панель та панель ODD. Передбачена можливість збільшувати або зменшувати параметри корпусу, наприклад, висоти з 63 до 84 мм та навпаки, встановити сучасні накопичувачі та компоненти.

Корпус SilverStone MILO 10 розрахований на два 2,5-дюймові SSD або один 3,5-дюймовий пристрої в залежності від потреби користувача. В наявності два розніми USB 3.0.

Для створення оптимального повітряного потоку та охолодження компонентів на бокових частинах MILO 10 є перфорація. Отвори добре вентилюються за рахунок вже встановлених трьох 50мм вентиляторів.

Кріплення типу VESA – у стандартному комплекті корпусу  SilverStone MILO для того щоб зафіксувати його за монітором. Також корпус можливо експлуатувати як в горизонтальному так і в вертикальному положеннях.

Металева конструкція забезпечує безшумність, на додачу ефективна система охолодження, модульна конструкція та можливість розмістити сучасні компоненти - це все, що необхідно для створення раціональної комп’ютерної системи. Хто добре на цьому розуміється надає перевагу якості SilverStone.

Milo 10 super compact and modular Mini-ITX chassis (відео)

 

Корпуси серії SUGO від SilverStone – це ідеальне рішення для стильного офісу та сучасного домашнього ПК.

Долучайтесь та обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top