Корпуси LUCID SilverStone – витончені грані довершеного дизайну для неординарних особистостей

Корпуси LUCID SilverStone – витончені грані довершеного дизайну для неординарних особистостей

Пропонуємо широкому загалу версію корпусів для створення ігрової системи або робочої станції, стильного домашнього ПК, що буде пасувати у сучасному інтер’єрі та стане його родзинкою – LUCID SST-LD03B-AF від SilverStone.

Продукція SilverStone це першокласний сучасний дизайн в поєднанні з передовими технологіями, результат активної роботи команди кращих інженерів і розробників. Філософія SilverStone - Designing Inspiration (Створюємо те, що надихає).

Корпус LUCID SST-LD03B-AF розрахований на Mini ITX системи, але не має обмежень для сучасних компонентів: можливо розмістити стандартний та високий баштовий процесорний кулер, потужні відеокарти. Охолодження компонентів здійснюється за рахунок вертикальних конвекційних повітряних потоків.

Панелі корпусу LUCID SST-LD03B-AF виготовлені із тонованого загартованого скла та мають вставки із отворами.

Нова версія LUCID має додаткову перфорацію на одній із бічних панелей для кращої циркуляції повітряних потоків та охолодження відеокарти.

Безгвинтове приховане кріплення дозволяє просто демонтувати панелі та не порушує загальну концепцію дизайну, підкреслює стиль.

Компоненти системи можливо побачити лише за умови наявності підсвічування. Якщо для вас це важливо – треба спланувати таку опцію заздалегідь. Оскільки корпус має достатньо компактні розміри, місця для кабелів може бракувати. В цьому випадку – дуже доречне присутнє тонування скла.

В корпусі  LUCID  SST-LD03B-AF сучасні розніми USB Type-C x 1 та USB 3.0 x 1, Audio x 1, MIC x 1.

Можливо розмістити баштове процесорне охолодження висотою до 190 мм та двух слотові відеокарти довжиною до 310 мм, передбачене місце для двох 2,5-дюймових накопичувачі (або 1 х 2.5 та 1х3.5 дюйма).

Всі вентиляційні отвори оснащені пиловими фільтрами із тонкого та міцного нейлону, що легко демонтувати для очищення.

В комплекті вже встановлені два 120 мм вентилятори та додатково, можливо розмістити два 120 радіатори рідинного охолодження.

Корпус розрахований на блоки живлення формату SFX / SFX-L.

Відео SilverStone Lucid Series LD03 (Mini-DTX/Mini-ITX)

 

Корпус LUCID SST-LD03B-AF – стильна основа для вашої сучасної системи.

SilverStone – створює те, що надихає та гарантує бездоганну якість! Обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top