Преміум саундбар Sonos Arc

Преміум саундбар Sonos Arc

Довгоочікуваний саундбар Sonos Arc доступний на складі ERC! Преміум саундбар з технологією Dolby Atmos від лідера домашнього звуку вперше в Україні після тривалого дефіциту товару у Європі.

Показати все

Sonos Arc – найкраща пропозиція у сегменті преміум звуку для ТВ із додатковим функціоналом.

Arc можна використовувати безпосередньо як розширення звуку ТВ, але і як домашню акустичну систему. Додаток Sonos для мобільних пристроїв та ПК дозволяє транслювати музику з будь-якого доступного джерела: з понад 100 музичних стримінгових сервісів, онлайн радіо, мережевого сховища чи пам’яті телефону або комп’ютеру. Але Arc може також стати основою системи домашнього кінотеатру, яку можна доповнити сабвуфером Sonos Sub та тиловими динаміками Sonos One/One SL, після чого систему можна ще більше розширити, додавши пристрої Sonos у інші кімнати свого помешкання.

Sonos Arc оснащено 11-ма динаміками з підтримкою технології Dolby Atmos, у нього вбудовані голосові помічники Google Assistance та Amazon Alexa, та доступна інтелектуальна система адаптації звуку відносно розташування та джерела, а також технологія Trueplay – підлаштування параметрів звучання під архітектуру приміщення.

Керувати саундбаром дуже легко, адже для цього можна використовувати голосових асистентів, додаток Sonos, сенсорну панель на корпусі або ж функцію синхронізації з пультом ДУ від телевізора.

Вишуканий мінімалістичний дизайн та матеріали преміум якості зроблять Arc прикрасою будь-якого інтер’єру.

Увесь асортимент акустики Sonos, опцій розширення та доповнення домашньої системи, а також інструменти для монтажу даних систем вже доступні на складі ERC!

comments powered by Disqus
 
Top