Навушники LG TONE Free: освіжіть свій звук як ніколи раніше

Навушники LG TONE Free: освіжіть свій звук як ніколи раніше

В буремний час сучасних технологій важко здивувати досвідчених користувачів чимось незвичним. Проте компанії LG вдалось вразити меломанів новенькими бездротовими гарнітурами серії TONE Free, що не лише забезпечують чистий об'ємний звук від Meridian, а й мають, наприклад, унікальний зарядний кейс UVnano з функцією очищення від бактерій або зручну «фічу» для пошуку загублених навушників.

Показати все

Все це підкріплено ще мінімалістичним й елегантним дизайном, що буде пасуватиме будь-якому образу, від повсякденного до ділового. Новинки LG TONE Free вже доступні для замовлень на складі ERC.

Безпровідні навушники LG TONE Free FN6

Особливості

 • Чіткий та об'ємний звук Meridian
 • Очищення від бактерій (технологія UVnano)
 • Тривалість роботи від акумулятора до 6 годин + 12 годин з кейсом
 • Швидка зарядка (за 5 хвилин на 1 годину прослуховування)
 • Стильний дизайн та компактний кейс
 • Зручні та безпечні амбушюри з силікону медичного класу

Спеціальні 6-міліметрові динаміки LG TONE Free FN6 покращують сприйняття звуку Meridian. підвищуючи чіткість вокалу і підсилюючи насиченість басів. Крім стандартного режиму занурення, ви можете вибрати три інші попередні установки, поліпшені за допомогою просторової обробки навушників Meridian (HSP). Тож під час прослуховування улюблених хітів з даною гарнітурою, ви можете бути впевнені, що чуєте саме те, що музикант створив у студії.

Крім того, нові LG TONE Free FN6, оснащені зарядним кейсом UVnano, який вбиває більшість бактерій під час зарядки. Тож прослуховування улюблених хітів буде максимально безпечним та захищеним. Навушники FN6 мають клас вологозахисту IPX4, що означає, що вони стійкі до бризок води та дозволить слухати музику під час інтенсивних тренувань чи просто прогулянки під дощем.

Безпровідні навушники LG TONE Free FN6 представлені у двох кольорах – стильному чорному та класичному білому. Так, TONE Free FN6 ідеально пасуватимуть тим, хто хоче зосередитися на тому, що він слухає, і водночас виглядати привабливо. А невеликий, але з унікальною формою, зарядний кейс компактний, щоб поміститися у долоні, і стильно виглядає, щоб відповідати будь-якій обстановці.

Безпровідні навушники LG TONE Free FN4

Особливості

 • Чіткий та об'ємний звук Meridian
 • Спеціальний еквалайзер MERIDIAN
 • Зручні та безпечні амбушюри з медичного силікону
 • Тривалість роботи від акумулятора до 6 годин + 12 годин з кейсом
 • Елегантний дизайн та компактний кейс

6-міліметровий динамік TONE Free FN4 дозолить насолоджуватись чітким та безмежним звуком від Meridian в повній мірі. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви поринете повністю в те, що слухаєте. Крім стандартного режиму занурення (Immersive), можна обрати три інших режими: Natural (забезпечує збалансоване звучання для всіх типів музики), Bass Boost (забезпечує додатковий бас для поп- і рок-музики) та Treble Boost (більш чіткий вокал для джазу і класичної музики).

LG TONE Free FN4 оснащений вбудованими, високопродуктивними подвійними мікрофонами для максимальної чіткості розмови. А мікрофон приймає та підсилює голос навіть в людному місці.

Автономність навушників також на висоті: до 6 годин відтворення в навушниках і додаткові 12 годин від кейсу - все від однієї зарядки. Завдяки додатку TONE Free можна бути завжди в курсі місцезнаходження навушників. Приміром, ви можете легко знайти загублені навушники, які будуть видавати звуковий сигнал при натисканні кнопки відтворення на сторінці "Знайти мої навушники". Надзвичайно зручна та актуальна функція для бездротової гарнітури.

LG TONE Free FN4 представлені у вишуканому чорному і сучасному білому кольорі, тож ви зможете обрати саме ті навушники, що підходять саме вам. Компактний зарядний кейс зручно брати з собою будь-куди, адже він з легкістю поміститься навіть в долоні.

comments powered by Disqus
 
Top