Який роутер ASUS обрати, коли вирішив купити PlayStation 5

Який роутер ASUS обрати, коли вирішив купити PlayStation 5

Наступне покоління консолей не за горами та, окрім швидких накопичувачів та апаратного прискорення трасування променів, вони також принесуть з собою й інші інновації, а саме підтримку Wi-Fi 6, найшвидшого на даний момент стандарту WLAN. Правильно підібраний маршрутизатор з Wi-Fi 6 для PlayStation 5 має значні та вагомі переваги під час процесу завантаження або потокової передачі. Тож зараз саме час придивитися уважніше до свого домашнього роутера - чи готовий він до виконання такого завдання або ж варто поміркувати про його заміну.

Що таке Wi-Fi 6?

Під назвою Wi-Fi мається на увазі стандарт WLAN 802.11ax. У той час як Wi-Fi 5, тобто стандарт 802.11ac, передає дані зі швидкістю максимум 1733  Мбіт/с, швидкість передачі даних за новим протоколом становить 4800 Мбіт/с та більше. Однак, і для користувачів пристроїв, що не підтримують стандарт Wi-Fi 6, не виникне ніяких проблем, тому що Wi-Fi 6 сумісний з усіма попередніми стандартами.

Одною з найбільш вагомих переваг нового стандарту є підвищена ефективність, що досягається за рахунок методу доступу OFDMA. Завдяки йому маршрутизатори з Wi-Fi 6 можуть обробляти та пересилати дані, призначені для декількох одержувачів одночасно. Таким чином, пропускна здатність Wi-Fi 6 є значно вищою, ніж Wi-Fi 5.

Окрім цього, Wi-Fi може обмінюватися даними з декількома пристроями одночасно без втрати швидкості мережі. Тут використовується технологія MU-MIMO (декілька користувачів, декілька входів, декілька виходів). Запити обробляються не тільки послідовно, а й одночасно. Теоретично Wi-Fi 6 дозволяє роутеру "спілкуватися" з вісьмома пристроями MU-MIMO одночасно. Це вдвічі більше порівняно з попереднім стандартом.

Для геймерів, які хочуть отримати максимальну віддачу від мережевих можливостей консолі Sony PlayStation 5 із вбудованим бездротовим адаптером з Wi-Fi 6, відповідний маршрутизатор, що підтримує новий стандарт – це вже більше, ніж просто цікавий варіант. Це реальна необхідність, яка дозволить поліпшити ігровий процес та вивести ігровий досвід на якісно новий рівень.

Ігрові роутери з Wi-Fi 6 від ASUS

В якості маршрутизаторів з Wi-Fi 6 спеціально для геймерів ASUS пропонує кілька варіантів. Передовими рішеннями тут виступають новинки ASUS RT-AX82U та RT-AX86U. Вони забезпечать користувачів швидкістю передачі даних до 5400 Мбіт/с та 5700 Мбіт/с відповідно. Комбінуючи два окремих підключення до Інтернету зі швидкістю 1 Гбіт/с через інтерфейс WAN та мережеве підключення, RT-AX86U підтримує пропускну здатність Інтернету до 2 Гбіт/с.

Завдяки низькій затримці, високій швидкості передачі даних, енергоефективності та великому радіусу дії обидва роутера відмінно демонструють усі переваги Wi-Fi 6 та ідеально підходять для роботи з PlayStation 5.

Завдяки технології Adaptive QoS (Quality of Service) геймери також можуть самостійно визначати пріоритети трафіку даних, таких як: ігри, потокове відео або серфінг в Інтернеті. Також маршрутизатори підтримують мобільний ігровий режим ASUS, що ефективно усуває затримки для мобільних ігор, за допомогою одного простого натискання кнопки в додатку ASUS Router App.

Однією з відмінних рис ASUS RT-AX82U – є регульована підсвітка з можливістю індивідуального налаштування та підтримкою ASUS Aura RGB. Вона забезпечує оригінальний зовнішній вигляд роутера, а також надає інформацію про режим, в якому він знаходиться.

 

Рішення для великих будинків від ASUS

Якщо ви проживаєте у великій квартирі або у приватному будинку, а може просто у приміщенні, де ви знаходитесь, такі товсті стіни, що звичайні маршрутизатори не справляються із забезпеченням потужного, стійкого сигналу по всій його площі, тоді вам вам обов’язково допоможе mesh-система з двох повноцінних точок доступу, така як, наприклад, ASUS ZenWifi XT8 або ASUS RT-AX92U. У подібних системах два пристрої створюють свою власну мережу Wi-Fi 6, яка зарезервована для обміну даними між собою, що дозволяє забезпечити стабільне і надійне безшовне з'єднання.

На відміну від застарілої конфігурації, що складається з маршрутизатора та ретранслятора, mesh-система ZenWifi та RT-AX92U гарантує, що ваші кінцеві пристрої, такі як смартфони, ноутбуки, ПК або, звичайно ж, Playstation 5, завжди будуть підключатися до тієї точки доступу, яка у момент підключення буде забезпечувати кращий сигнал мережу в залежності від діапазону і навантаження. Налаштовується така система дуже легко та швидко, за допомогою простого та зручного додатку ASUS Router App, а розширені функції безпеки гарантують оптимальний захист всіх пристроїв у межах домашньої мережі.

comments powered by Disqus
 
Top