Компактний, стильний і функціональний двохдіапазонний Wi-Fi роутер Archer C24

Компактний, стильний і функціональний двохдіапазонний Wi-Fi роутер Archer C24

З кожним днем, кількість гаджетів, які ми використовуємо, активно зростає. І так же активно зростає кількість споживаного доступу до мережі Інтернет. Тому сьогодні роутер це «маст хев» будь-якого дому, квартири чи іншого приміщення.

Та сьогодні ми поговоримо, про новинку, яка відрізняється не тільки хорошим функціоналом, а і здивувала нас своїми компактними параметрами і стильним дизайном.

Отож, зустрічайте стильну новинку від TP-LINK - роутер Archer C24!

Особливості:

 • Висока швидкість Wi-Fi — два діапазони Archer C24 ідеально підходять для HD-відеострімів та завантажень на високій швидкості.
 • Широке покриття — чотири антени забезпечать гарне Wi-Fi покриття та надійне підключення.
 • Три режими роботи — підтримка режимів роутера, точки доступу та підсилювача для більшої гнучкості.
 • Батьківський контроль — дозволяє визначати час та спосіб інтернет-доступу підключених пристроїв.
 • Гостьова мережа — забезпечує окремий доступ для гостей заради безпеки основної мережі.
 • Плавні потоки в HD — підтримує IGMP Proxy/Snooping, режим моста та тегування VLAN для оптимізації IPTV-потоків.
 • Підтримка IPv6 — сумісний з IPv6 (інтернет-протокол версії 6).
 • Компактний з можливістю кріплення — не займе багато місця і відмінно доповнить будь-який інтер'єр.

TP-LINK

Неодноразово, ми оглядали роутери від TP-Link і я певен, що виточно знайоми із ним. Але думаю, що не буде зайвим дізнатись трошки більше про цей відомий бренд.

Отож, компанія заснована в 1996 році і вона є глобальним постачальником надійних мережевих рішень та аксесуарів, які необхідні в усіх сферах повсякденного життя. TP-Link послідовно оцінюється аналітичною компанією IDC як найбільший в світі постачальник мережевого обладнання в сегменті SOHO. А пристрої TP-Link продаються в більш ніж 170 країнах та обслуговують сотні мільйонів людей в усьому світі.

Комплектація

У звичній світло-блакитній коробці для TP-Link, ви знайдете:

 • Wi-Fi роутер Archer C24
 • Адаптер живлення
 • Кабель Ethernet RJ45
 • Посібник зі швидкого налаштування

Дизайн

Дизайн пристрою можна із впевненістю назвати стильним та мінімалістичним. І як на мене, то він нагадує мені - TP-LINK WR844N. Адже корпус, так само, представлений у досить малих та компактних габаритах у прямокутно мінімалістичній формі. Його антени, що мають трохи більшу довжину за сам корпус, додать роутеру цікавий і стильний вид. Тому такий роутер підійде не тільки у будь-яку квартиру чи будинок за стилем, а і за габаритам. Адже його можна буде легко сховати де завгодно.

Спереду Archer C24 розташовані 5 індикаторів: відображення стану пристрою, бездротових мереж двох діапазонів, дротового підключення і стану самої мережі.

До слова, індикатори змінюють свій колір, тим самим додактво надаючи інформацію про справність. (індикатори світяться зеленим, якщо все працює, або помаранчевим, коли є будь-які неполадки).

На верхній частині роутера, розташований тільки логотип TP-Link по центру.

Щодо його боків, то там розташовані 4 незнімні антени ( симетрично по 2 з кожної сторони).

Позаду роутера розташовані розніми: живлення, 1 WAN-порт синього кольору, 4 LAN-порти помаранчевого кольору і поєднана кнопка WPS / RESET.

Нижня частина Archer C24 має чотири пластикові ніжки, два отвори-кріплення для настінного способу монтажу роутера і стікер з усією службовою інформацією.

Налаштування

Налаштувати Archer C24 можна за лічені хвилини через зрозумілий веб-інтерфейс і потужна програма Tether, яке також дозволяє управляти настройками мережі з будь-якого пристрою, що працює на Android або iOS.

Ми вже неодноразово розповідали вам про комунікацію із пристроями TP-Link через мобільний застосунок – Tether. Адже він дозволяє зробити контроль вашими пристроям в декілька дотиків.

Функціонал

Основною перевагою Archer C24 , як ви вже зрозуміли, є чотири діагональні антени, що дозволяють збільшити Wi-Fi покриття і забути про буферизацію і зупинки під час завантажень. А також вони дозволяють створити значно стабільніший сигнал і охопити більшу територію.

Разом із роутером Archer C24 вам доступні такі актуальні режими роботи, як:

 • Режим роутера, для забезпечення доступом до Інтернет мережі всіх ваших пристроїв.
 • Режим точки доступа, щоб перетворити поточне дротове підключення в бездротове.
 • Режим підсилювача Wi-Fi сигналу, що дозволяє збільшити покриття поточної Wi-Fi мережі.

Також роутер Archer C24 відрізняються поміж інших роутерів своїм простим управління домашньої мережею за допомогою вбудованих інструментів, включно з батьківським контролем, гостьовою мережею, пріоритизацією і не тільки.

До слова, не забувайте і використовуйте свій роутер на максимум, адже такі функції як батьківський контроль, гостьова мережа та QoS – однозначно надають новий досвід у взаємодію із роутером.

Висновок

Підбиваючи підсумок, відмічу, що роутер Archer C24 – це стильний та дуже компактний пристрій із функціональним наповненням із приємним цінник для вашого гаманця.

Отож, знову пророкуєм компанії TP-LINK успішні продажі!

comments powered by Disqus
 
Top