Блоки живлення ANTEC EARTHWATTS GOLD PRO – для сучасних робочих та стильних ігрових станцій

Блоки живлення ANTEC EARTHWATTS GOLD PRO – для сучасних робочих та стильних ігрових станцій

Широкий спектр продукції та високий рівень її виконання, не залежно від складності – це те, що приваблює та є одним із основних критеріїв вибору комп’ютерних складових від ANTEC. Компанія ANTEC пропонує асортимент корпусів, блоків живлення та охолодження, що задовольняє вимоги та потреби як початківців так і досвідчених професіоналів.

Показати все

Активна пропозиція для створення сучасної комп’ютерної системи від ANTEC – блоки живлення рівня 80+ GOLD серії EARTHWATTS GOLD PRO із гібридним підключенням кабелів.

За градацією від початкового до професіонального рівнів складності, серія EAG в асортименті блоків живлення ANTEC займає вищу сходинку і достатньо впевнено.

Переваги вибору EA650/EA750 Gold Pro  від ANTEC:

ККД від 92% та активний PFC гарантують стабільну роботу при різних рівнях навантаження, як результат - економія електроенергії.

Гарантія виробника – 7 років. Користувач може бути впевнений у якості товару ANTEC.

Тихий 120 мм вентилятор тривалого строку служби.

Гарантований захист від перевантаження по струму (OCP), підвищення(OVP)/пониження (UVP) напруги, від перевантаження (OPP), від перегріву (OCP), від раптової зміни напруги (SIP), від короткого замикання (SCP). Додатково, конструкція блоку дозволяє включатися та працювати без навантаження на його виходах (NLO). Це всі сучасні ступені захисту, що зберігають компонентну базу блока живлення, убезпечують складові системи, подовжують їх строк служби.

Конструкція блоків включає потужну одиночну шину + 12 В, яка ідеально підходить для майбутніх оновлень компонентів вищого класу або розгону та японські конденсатори.

Блоки живлення можуть без проблем працювати в режимі 24/7.

Гібридне (напівмодульне) підключення кабелів – система не буде перевантажена зайвими компонентами.

Для бажаючих створити робочу систему середнього рівня складності на перспективу її удосконалення – блоки живлення ANTEC серії EAG Gold PRO не тільки в класичному чорному корпусі. Блоки живлення у білому корпусі стануть у нагоді для створення стильної системи та доповнять дизайн її інтер’єру.

ANTEC – це гарантована якість та сучасна пропозиція. Долучайтесь та обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top