Ноутбуки Acer Swift 5 з антибактеріальним захистом вже доступні зі складу ERC

Ноутбуки Acer Swift 5 з антибактеріальним захистом вже доступні зі складу ERC

Acer Swift 5 нового покоління вирізняє непересічна автономність та потужне оснащення у поєднанні з надзвичайною компактністю та мінімальною вагою, а також антибактеріальними матеріалами. Ноутбук цілковито відповідає усім запитам мобільних користувачів, яким потрібен легкий та стильний комп’ютер, що працюватиме увесь день.

Показати все

Дизайн, що відповідає вимогам сьогодення

Як і попереднім моделям, оновленому Swift 5 притаманні тендітність та мала вага – як результат поєднання сплавів магнію та літію, що набагато міцніші та легші за сплави алюмінію. Це дозволило зменшити масу ноутбука: модель з дискретною графікою на борту важить близько кілограма і завтовшки лише 14,95 мм. Сенсорний дисплей Full HD IPS з діагоналлю 14 дюймів, кольоровим охопленням sRGB 100% та яскравістю 340 ніт огортають надтонкі рамки. Співвідношення екрана до корпуса становить 90%, що візуально підкреслює легкість пристрою. Нові кольори Swift 5 «золото сафарі» та «зеленкавий туман» відразу привертають увагу та підкреслюють витончений стиль його власника. Головна особливість, що притаманна лише моделям 2020 року, – повний антимікробний захист. Антимікробний захист мають поверхня корпуса, клавіатури, шарніра, пристрою зчитування відбитків пальців тощо - результати тестів гарантовано демонструють стале зменшення кількості широкого ряду бактерій. Екран захищає надміцне захисне скло Corning Gorilla Glass 3, що також має антибактеріальні властивості.

Сучасне високоефективне оснащення

Компактний корпус вміщує новітні компоненти, що забезпечують комфортне виконання широкого кола завдань. Ноутбук використовує сучасний процесор Intel Core i7 11-го покоління у поєднанні із 16 ГБ оперативної пам'яті та дискретним адаптерои NVIDIA GeForce MX350, що суттєво прискорює обробку медіаконтенту. Порівняно з попередніми моделями обсяг сховища даних подвоєно: новинка обладнана швидкісним твердотільним накопичувачем PCIe NVMe обсягом до 1 ТБ. Ноутбук отримав оновлені інтерфейси: USB 3.2, Type-C та Thunderbolt 4 для швидкісної передачі даних чи підключення другого дисплея. Продуктивний бездротовий модуль Wi-Fi 6 (802.11ax) майже утричі покращує пропускну здатність та скорочує затримки у порівнянні з адаптерами попереднього покоління Wi-Fi 5 (802.11ac). Для швидкого входу у середовище Windows та забезпечення конфіденційності ноутбук оснащений сканером відбитків пальців.

Додаткові переваги

Батарея оновленого Swift 5 забезпечує до 17 годин роботи, що майже на 20% більше у порівнянні з моделями попереднього покоління. За необхідності ноутбук можна підзарядити від зовнішнього акумулятора. Функція швидкої зарядки забезпечує 4 години автономної роботи за перші 30 хвилин живлення від джерела струму. Покращена система охолодження: декілька режимів роботи перемикаються сполученням клавіш Fn + F для зручного налаштування рівня гучності та температурного режиму пристрою. Сучасний режим очікування (та сертифікація Intel EVO) майже втричі зменшує витрати часу на ввімкнення/вимкнення пристрою. Функція Wake On Voice (WoV) дозволяє вмикати ноутбук зі стану наднизького споживання енергії за допомогою голосових команд.

Технічні характеристики:

  • Процесор: Intel Core і5/і7 11-го покоління
  • ОЗП: 8/16 Гбайт DDR4
  • Графіка: Intel Iris Xe/NVIDIA GeForce MX350
  • Зберігання даних: до 1 ТБ SSD PCIe Gen3, 8 Гб/с ,NVMe
  • Екран: IPS 14 дюймів, сенсорний
  • Роздільна здатність: 1920х1080, 340 ніт, sRGB 100%
  • Комунікації: Wi-Fi 6 (802.11ax) , USB 3.2 Type-C (Thunderbolt 4), Bluetooth 5.1
  • ОС: 64-бітна Windows 10
comments powered by Disqus
 
Top