Програмне середовище fischertechnik

Програмне середовище fischertechnik

Мобільні додатки iOS і Android та повноцінна десктопна версія з максимальним функціоналом. Завдяки мобільним додаткам Bluetooth Control, ROBO Pro Smart та TXT Cam Control можна дистанційно керувати роботами, створювати власні програми в графічному сере­довищі й керувати камерою, підключеною до контролера.

FTScratch

Дає змогу ПК, що працюють під керуванням Windows, використовувати контролер fischertechnik ROBO LT у поєднанні з візуальною, легкою для засвоєння мовою програмування Scratch. Завдяки FTScratchBTSmart аналогічно можна програмувати контролер BT Smart. У цих середовищах можна миттєво створити невеликі програми для керування двигунами та індикаторами за допомогою мінівимикачів і фототранзисторів.

ROBO Pro

Середовище призначене для використання з лінійкою конструкторів Robotics із контролером TXT у середній і старшій школах, а також у ПТУ та вишах. Воно має п’ять рівнів складності, а за допомогою логічно побудованого візуального інтерфейсу допомагає легко працювати з великою кількістю пристроїв введення/виведення та швидко переходити на текстові мови.

comments powered by Disqus
 
Top