Програмне забезпечення Wonder Workshop

Програмне забезпечення Wonder Workshop

Програмне забезпечення є невід’ємною частиною комплексних рішень для STEAM-лабораторій. Із його допомогою працює вся електроніка в лабораторії й від його якості, функціоналу, доступності та зручності використання залежать ефективність і результат роботи. Вартість ПЗ - безкоштовно.

Показати все

6 додатків Wonder Workshop Dash

Інтерфейс та інструменти будь-якого ПЗ мають легко сприйматися без жодної попередньої підготовки та додаткових знань, бути адаптованими для використання учнями в школах. Wonder Workshop Dash розроблено 6 додатків із поступовим зростанням рівня складності для навчання програмуванню з нуля дітей віком від 5 років. Інтерфейс програм має великі за розміром кнопки і якісні ілюстрації в спокійних тонах для концентрації уваги та зручності керування.

Go

Найбільш простий і швидкий спосіб розпочати дослідження світу Dash і Dot. Додаток допоможе ознайомитися з можливостями роботів і дасть змогу керувати їхніми діями зі свого пристрою.

Xylo

Перетворює Dash на музичний інструмент, а дитину — на композитора. Програма дає змогу грати на ксилофоні, вигадувати та записувати нові мелодії, а також знайомить із принципами послідовності та циклічності.

Path

Відправляє Dash у пригодницьку подорож, під час якої дитина малюватиме маршрут, відкриватиме для себе нові дії й анімації. Завдяки використанню програми дитина почне розумітися на пошуку рішень, послідовності команд, дизайні алгоритмів, роботі датчиків тощо.

Wonder

Основний функціональний додаток, що робить робототехніку доступною у форматі інтерактивної гри. Додаток візуально простий, інтуїтивно зрозумілий і пропонує дитині пройти низку квестових завдань і випробувань, що допоможуть розробити нові стилі поведінки для Dash і Dot, наділити їх особистісними якостями, а також опанувати основні принципи програмування та логіки побудови програмного алгоритму. Окрім того, у програмі також доступні досягнення, контролер (подібний до Go), режим вільної побудови алгоритму та хмарний доступ до найпопулярніших алгоритмів та ігор користувачів з усього світу.

Blockly

Використовують для поглиблення знань і виходу на новий рівень програмування. Це графічний інтерфейс на базі Scratch 2.0, що навчає дітей віком від 6 років самостійно створювати нові програми, вигадувати ігри та посилати роботів на виконання цікавих завдань. У програмі розкрито всі головні концепції програмування: послідовність, блок-схеми, цикли, умови, змінні, апаратне керування тощо. Розпочати роботу й ознайомитися з принципом роботи додатку допоможуть ланцюжки завдань для дітей із різними вподобаннями.

Swift Playgrounds

Інструмент Apple для вивчення мови програмування Swift.Додаток для iPad містить велику колекцію уроків написання реального коду цією мовою, що допоможе будь-кому з нуля зрозуміти принципи програмування. Програма чудово підходить за стилем роботам Wonder Workshop і разом із Dash навчає програмуванню у формі постановки ігрових завдань і пошуку рішень. Використовуючи безпосередньо програмний код, цей додаток є логічним продовженням навчання після за­­своєння графічного програмування вищезазначених додатків.

comments powered by Disqus
 
Top