Підготовка до змагань з STEAM-дисципліни

Підготовка до змагань з STEAM-дисципліни

Найкращою мотивацією опанування STEAM-дисципліни є участь у змаганнях. Під час підготовки до змагань учні не тільки вивчають основи, а й шукають додаткову інформацію, може надати перевагу. Вони викладаються по максимуму й генерують найцінніші ідеї та рішення. Крім того, під час змагань діти набувають досвід командної роботи, що є універсальною навичкою майже для будь-якої професії.

Показати все

Для забезпечення підготовки дітей до змагань використо­вують тренувальні поля та спеціальні набори для навчальних занять із робототехніки. Поле проєктують відповідно до специфіки та складу конкретного набору, що для нього призначений і надає необхідний ефект тільки в разі одночасного використання з набором. Для проведення занять на полях із робототехніки виробники також розробляють окремі методичні матеріали.

Для юних дослідників - fisсhertechnik Robotics Competition Set

Код товару: FT-519143

Набір для змагань fisсhertechnik Robotics Competition Set було розроблено для шкіл, університетів, навчальних закладів і дослідницьких груп, що прагнуть максимально розвивати навички конструювання та програмування й проводити змагання з робототехніки.

Основні теми:

 • Приладобудування та керування
 • Програмування
 • Взаємодія апаратного та програмного забезпечення
 • Використання приводів і датчиків
 • Змагання з робототехніки

У наборі є такі моделі: роботи для руху різними трасами, дослідницькі роботи, роботи-футболісти, роботи з розпізнаванням перешкод і багато інших. Моделі добре підходять для змагань RoboCup (категорії Junior) й інших змагань на державному, національному та міжнародному рівнях. У комплекті є два поля на ватмані високої щільності для відпрацювання різних місій.

 • Предметні зв’язки: інформатика, фізика (7-11 класи).
 • Методичні матеріали: Посібник для вчителя «Знайомство з конструкторами fischertechnik», Робочий зошит учня «Дослідник» (8 окремих модулів, 6 проєктів, 17 завдань, 18 годин), Робочий зошит учня «Відкриття» (8 окремих модулів, 14 проєктів, 27 завдань, 28 годин).
 • Рекомендована кількість: 1 шт. на 4-9 учнів.
 • Для роботи необхідно: ПК або ноутбук з ОС Windows або macOS.

Для впевненої перемоги - Makeblock MakeX Starter Smart Links

Коди товарів: P1090024, P1090027

Починаючи з 2018 року, компанія Makeblock щороку проводить серію змагань MakeX для дітей різних вікових груп, що стрімко набирають популярність у всьому світі. За результатами національних змагань України у 2019 році, з 20 команд-претендентів на фінал Чемпіонату світу до Китаю вирушили дві команди з України (SSG та Yellow Cat), що в запеклій боротьбі вибороли друге та третє місця у своїх вікових групах.

Цьогоріч заявки подали понад 12 000 команд із 60 країн світу. Для дітей віком 6-16 років для тренувань пропонують набір для змагань 2020 MakeX Starter Smart Links Arena та набір для змагань 2020 MakeX Starter Smart Links Kit, що містять просунуті датчики, сервоприводи, високообертові мотори, спеціальні контролери та металеві деталі для побудови складних рухомих конструкцій. Використання методичних матеріалів допомагаєь значно підвищити рівень знань учнів у профільних дисциплінах, розвивати творчість і конструкторські навички.

 • Предметні зв’язки: інформатика, технології, трудове навчання (2-9 класи).
 • Методичні матеріали: курс «Програмування у Scratch» (9 окремих модулів, 25 занять, 72 години), курс «Робототехніка з mBot» (14 окремих модулів, 36 годин), курс із підготовки до змагань MakeX (12 окремих модулів, 24 години).
 • Рекомендована кількість: P1090024 – 1 шт. на двох учнів, P1090027 – 1 шт. на навчальний заклад.
 • Для роботи необхідно: ПК або ноутбук з ОС Windows або macOS.
comments powered by Disqus
 
Top