Alcatel мережеве обладнання: 4G LTE мобільний модем і маршрутизатор

Alcatel мережеве обладнання: 4G LTE мобільний модем і маршрутизатор

TCL розширює лінійку мережевих рішень Alcatel на базі процесорів Qualcomm. Зі складу ERC з 12 листопада будуть доступні для замовлень два мобільних пристроя.

Показати все

Мобільний маршрутизатор Alcatel LINKZONE LTE Mobile WiFi MW45V

Код товару: MW45V-2AALUA1

Забезпечить безперебійне підключення до Інтернету, де б ви не знаходилися: на дачі, у відрядженні або у подорожі. Завдяки батареї підвищеної ємності роутер буде працювати протягом цілого робочого дня. Також MW45V може працювати у режимі модему (RNDIS) і без батареї, при підключенні зарядного пристрою 5В/1А (смартфона чи авто-ЗП).

Зручне керування пристроєм зі смартфону за допомогою додатка для Android і iOS.

"Роздавайте" Інтернет іншим користувачам по Wi-Fi. Роутер працює за стандартом 4G LTE Cat.4 і підтримує підключення до 10 Wi-Fi-клієнтів одночасно.

Модем Alcatel LINKKEY IK 41 IK41VE

Код товару: IK41VE1-2AALUA1

Модем з моментальним Plug&Play налаштуванням Інтернет підключення. Модем має два роз'єми під'єднання зовнішніх LTE-антен, для стабільного конекту навіть в місцях з низьким рівнем сигналу мобільної мережі. З легкістю здійснюйте передачу даних і дистанційне керування M2M розумними пристроями (POS-автоматами, вендінговими апаратами, розумними будинками, відеонаглядом, тощо).

У жовтні оператори підключили до 4G: 2497 населених пунктів в Україні. 20506 населених пунктів вже мають покриття 4G мережі. Ще 7334 населених пунктів будуть підключені до 4G у 2020 році (за даними Міністерства цифрової трансформації України).

Поспішайте запропонувати своїм клієнтам якісні і доступні 4G LTE пристрої на зростаючому ринку!

comments powered by Disqus
 
Top