Fortnite: зустрічайте новинки!

Fortnite: зустрічайте новинки!

Раді повідомити, що захопливий світ популярного шутера Fortnite поповнився неймовірними фігурками з Legendary Series, Solo Mode та ігровими наборами Vending Machine. Новинки вже чекають ваших замовлень на складі Erc.

Показати все

LEGENDARY SERIES

Вдосконалюйте ігровий рівень разом з ігровими фігурками. Це рухомі фігурки заввишки 15 см і мають понад 36 точок артикуляції. Їх виконано з неймовірною деталізацією, є точною ліцензійною копією відомих скінів героїв Fornite. У комплекті окрім ігрової фігурки є повний бойовий комплект для відтворення «Королівської Битви» за власним сценарієм: інструмент для збору ресурсів, кілька варіацій знімного обличчя, зброю та різноманітні аксесуари що характерні обраному персонажу. Влаштовуйте власні баталії, відтворюйте найепічніші пози, демонструйте улюблений танок разом з фігурками героїв Legendary Series.

Legendary Series Max

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Eternal Voyager

S5 FNT0134

Eternal Voyager - чужа інопланетна істота, яка схоже зайняла місце космонавта. Його череп палає полярним полум’ям, але стиль його вбрання відповідає всім особливостям костюма космонавта. Він злий, темний вбивця, який переслідує і забирає душі.

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Drift - Stage 5 S5

FNT0283

Дрифт носить маску Кицуну, яка відображує "легендарну лисицу" в японських легендах та оповіданнях. Зазвичай вони зображуються як розумні тварини із паранормальними здібностямию. Будучи перенесеним з реального світу на острів Фортнайт, він має таємниче минуле і володіє силою «блискавки».

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series P-1000 S6

FNT0469

P-1000 - це механічний варіант Пілі, створений Джонсі в якості вибачення після того, як він випадково зробив з нього смузі. Його ім'я P-1000 – це посилання на Т-1000, робота-вбивцю з франшизи "Термінатор".

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series X-Lord - Scavenger

S5 FNT0129

Стильний шолом з шипами... Це ще одна мода, якої ми варті? Для X-Lord це звичайний атрибут . Але виникає запитання: отвори на шоломі потрібні для дихання або для можливості що-небудь бачити?

 

SOLO MODE

Яскраві артикульовані фігурки серії Solo Mode, що точно і детально відображають культові образи віртуальних героїв онлайн-гри. Абсолютно всі персонажі серії рухомі в суглобах, і мають понад 25 точок артикуляції, тому здатні відтворити будь-яку епічну емоцію чи Fortnite танок. Фігурки героїв заввишки 10,5 см, тому вони чудово взаємодіють із різноманітним Fortnite приладдям, зокрема з матеріалами для будівництва, планерами, транспортом тощо. У комплекті: фігурка та інструмент.

Solo Mode

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Tempest S6

FNT0600

Після того, як він позбавився свого смертного тіла в самому Оці Бурі, його заново ожилі частини тіла, такі як руки та голова, стали виглядати наче шторм, що вирує всередині . Це робить його непомітним в умовах шторму.

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Bone Wasp S6

FNT0604

Його ім’я походить від назви хижої Оси яка жалить ворогів. Обличчя прикрите дерев’яною маскою зі злими очима і гострими іклами. Його вбрання стильне і сучасне з зображенням Оси. Хто його знає, може під злою маскою ховається звичайний підліток?

 

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Yond3r S6

FNT0605

Справжній DJ з гри Fortnite. Він носить шолом схожий на ламу. Його ім'я посилається на зону Yonder Yard на південному заході карти Battle Royale. Його назвали так, тому що DJ Yond3r перетворив частину цього місця на танцювальний клуб.

 

Vending Machine

Нові гральні набори у вигляді торгівельних автоматів з онлайн-гри, багато лута не буває! На відміну від Лут Лами, пакування відкрите, ми одразу бачимо весь бойовий комплект та аксесуари обраного персонажа з гри. Також до набору входять матеріали для будівнитства і наліпка у виді графіті. У наборах Vending Machine представлені нові артикульовані фігурки серії Solo Mode, що точно і детально відображають культові скіни, зброю і аксесуари.

Абсолютно всі персонажі серії рухомі в суглобах, і мають понад 25 точок артикуляції, тому здатні відтворити будь-яку епічну емоцію, позу чи танок з гри Fortnite. Фігурки героїв заввишки 10,5 см, тому вони чудово взаємодіють із різноманітним Fortnite приладдям, зокрема з матеріалами для будівництва, бойовими автобусами, транспортом тощо. У комплекті: фігурка, зброя, аксесуари, будівельні матеріали з графіті та унікальний стікер з графіті обраного персонажа.

Vending Machine

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite International Vending Machine

Fallen Love Ranger

 

Зустрічаємо новий скін Fallen Love Ranger. Його тіло – граніт, що має новий демонічний вигляд завдяки ріжкам.

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite International Vending Machine

X-Lord

FNT0499

Стильний шолом з шипами... Це ще одна мода, якої ми варті? Для X-Lord це звичайний атрибут . Але виникає запитання: отвори на шоломі потрібні для дихання або для можливості що-небудь бачити?

Ігровий набір Jazwares Fortnite Feature Vehicle RC Baller

FNT0381

Їздіть та стріляйте липучкою де завгодно та у що завгодно! Вирушайте до перемоги, керуючи новим всюдихідним RC Baller. Подорож світом Fortnite ще ніколи не була така весела і динамічна.

Водій цього транспорного засобу – Гібрид, це мутант ящір! Гібрид – ящірка, одягнена спочатку в червоний халат, чорний пояс і наплічник. Далі все цікавіше: одяг розривається і починає виглядати зелена плоть. В кінцевому підсумку ми побачимо ящера, схожого на інопланетну нечисть.

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Deluxe Vehicle Battle Bus

FNT0380

З чого починається Королівська Битва Fortnite?! Звичайно з десантування з Бойового автобуса, який пролітає над островом Фортнайт! Оберіть влучний момент для стрибка і відтворюйте сцени з улюбленої гри, влаштовуйте справжні битви! Це чудове доповнення у свою колекцію.

comments powered by Disqus
 
Top