Поринь у пригоди з найбільшою спільнотою!

Поринь у пригоди з найбільшою спільнотою!

Roblox – це глобальна онлайн-платформа, де щодня збираються мільйони людей, щоби грати, фантазувати, створювати, обмінюватися досвідом у захопливих, створених власноруч унікальних 3D-світах. Розмаїття ігрових жанрів тут так само безмежні, як і уява самих гравців.

Показати все

Мільйони світів і неповторні персонажі

Бажаєте взяти участь в епічній рольовій пригоді та поборотися із суперниками зі всього світу? Виграти автомобільні перегони чи вразити всіх на показі мод? Стати супергероєм чи створити будинок мрії? А може хочеться відпочити й поспілкуватися з друзями? Кількість різноманітних світів, створених Roblox-спільнотою, зростає щодня. А це дає змогу постійно відкривати щось нове та поринати в небачені раніше пригоди.

Застосуйте весь свій креатив та покажіть власний неповторний стиль світові. Налаштуйте аватар за допомогою найрізноманітніших елементів: облич, капелюхів, сорочок тощо. Каталог предметів, які можна використати для свого персонажа, постійно розширюється, але якщо комусь цього буде замало, то можна збільшити гардероб за допомогою унікального коду, що є в комплекті кожної іграшки Roblox.

Купуючи іграшку Roblox, гравець отримує унікальний код, що відкриває в грі особливий аксесуар, який неможливо купити за робакси на онлайн-платформі. Такі аксесуари збільшують цінність персонажів та роблять їх ще більш унікальними.

Грaйте разом, коли завгодно

Roblox стирає кордони та наближає гравців один до одного, адже платформа доступна для безкоштовного завантаження та гри на всіх сучасних ПК, Mac, планшетах та смартфонах на iOS чи Android, на пристроях Amazon, Xbox One, Oculus Rift та HTC Vive. Можна грати зі своїми друзями та з мільйонами інших гравців. Лише в Україні щомісяця на Roblox збираються майже два мільйони користувачів.

Онлайн-платформа Roblox – це ще й можливість спілкуватися з друзями по всьому світові, використовуючи функції чату, приватні повідомлення та групи. Більше половини опитаних користувачів зазначили, що під час пандемії вони не втратили контакт із друзями та знайомими (а подеколи й збільшили кількість часу разом) завдяки Roblox, що об’єднує понад 150 мільйонів людей.

Фігурки – прототипи персонажів зі всесвіту Roblox. Іграшки можна не лише колекціонувати, а й використовувати задля гри, відтворюючи улюблені ігрові сцени чи вигадуючи власні. Деталі фігурок можна міксувати та міняти місцями, щоразу отримуючи нову іграшку.

  

Game Pack 

Втілюйте в життя улюблені моменти з хітових ігор розробників Roblox за допомогою цих унікальних гральних і тематичних пакетів. У комплекті: дві фігурки, аксесуари, посібник колекціонера та секретний код для застосування у віртуальній грі.

Набір Jazwares Roblox Game Packs Adopt Me: Lemonade Stand W6

Код товару: ROG0173

Відчуваєте спрагу? Є чудова ідея: маючи під рукою інгредієнти, прилавок і касовий апарат, Арчер і Софі з DreamCraft's Adopt Me готові підтримати сім’ю і друзів у старий перевірений спосіб. Чи готові допомогти їм підкорити ринок своїм всесвітньо відомим лимонадом? Якщо так, вони поділяться своїм секретним рецептом.

Набір Jazwares Roblox Game Packs Escape Room: The Pharaoh’s Tomb W8

Код товару: ROB0336

Під час експедиції будівельник Roblox Exspect і його друг-дослідник опинилися в пастці всередині гробниці фараона в кімнаті квестів DevUItra. Вони ще не знають, які таємниці чекають на них під землею в цих священних місцях. Чи зможуть вони розв’язати всі головоломки, чи застрягнуть там назавжди?

Набір Jazwares Roblox Game Packs Ghost Simulator W8

Код товару: ROB0335

Примари захопили світ. Хто готовий їх зупинити? Ці безстрашні мисливці за привидами з Ghost Simulator BloxByte Games озброєні високотехнологічною зброєю та рюкзаками-пастками. У них є все для вигнання нечистої сили. Але не забувайте подбати й про захист, адже привиди не збираються здаватися без бою.

Набір Jazwares Roblox Game Packs Star Sorority: Enchanted Evening W6

Код товару: ROG0174

Леді Селена та принц Харун планують провести королівський бал для студентів Asprince Import Inc.'s Star Sorority і потребують допомоги у виборі найкращого вбрання. Комбінуйте улюблені аксесуари, зачіски й багато іншого, щоби створити образ, гідний їхнього благородного статусу. А потім будьте готові провести казковий вечір з усіма друзями в замку.

Feature Vehicle Set

Набори, що втілять у життя популярну онлайн-гру зі всесвіту Roblox. В одній коробці не лише фігурки персонажів та секретний код для застосування у віртуальній грі, а ще й унікальний транспорт. Оживіть улюблені пригоди або вигадайте власні за допомогою цих унікальних наборів.

Набір Jazwares Roblox Large Vehicle Tower Battles: ZED W8

Код товару: ROB0340

Хто викликав винищувача зомбі? Уперед у бій і прокладайте шлях, руйнуючи все навколо, на важкоозброєному супертанку з популярної апокаліптичної гри Tower Battles Planet3arth. ZED поєднує потужну вогневу міць та підвищену мобільність для знищення максимальної кількості зомбі.

Multipack Set

Героїв багато не буває – доведено завдяки наборам MultiPack Set, які містять шість фігурок і тематичні аксесуари, що допоможуть розкрити сюжет улюблених ігор. Деталі Roblox можна міксувати між собою та міняти місцями, створюючи власного персонажа.

Набір Jazwares Roblox Multipack Apocalypse Rising 2 W8

Код товару: ROB0337

Кінець світу не настав остаточно, доки живі ці шестеро. Боротьба триває, і якщо вони хочуть і надалі стримувати орди зомбі з Apocalypse Rising 2 Dualpoint Interactive, їм доведеться ділитися зброєю, припасами, колесами. Щоби пережити кожну ніч, треба постійно триматися разом і розумно використовувати свої таланти.

Набір Jazwares Roblox Multipack World Zero W8

Код товару: ROB0361

Мерзенні істоти вторглися до мирних зелених лісів Вугільних джунглів і тепер ще більше небезпеки серед дикої природи. Зберіть неперевершену команду героїв, виберіть зброю, наберіться сміливості, щоби битися з небезпечними ворогами з епічної рольової гри World Zero RedManta.

Feature Environmental Set

В одному наборі поціновувачі всесвіту Roblox знайдуть і фігурки персонажів, і секретний код для застосування у віртуальній грі, і численні аксесуари, за допомогою яких можна кастомізувати героїв, надати їм унікальний вигляд.

Набір Jazwares Roblox Feature Environmental Set Roblox Meme Pack W8

Код товару: ROB0338

Відчуваєте космічну енергію, що лине від цих мемів найвищого рівня? Розробники використали заборонену магію, щоби надати цим легендам відчутну форму. Хай хто трапиться під руку: чи Meganoob (улюблений супутник thunder1222), чи Despacito Spider (створений у популярній грі Robloxian Highschool), чи Клоун зі Spectrabox's Fantastic Frontier, чи Велоцираптор з Nitenity Studios The Labyrinth, пообіцяйте, що будете використовувати їхні здібності лише для добрих справ.

comments powered by Disqus
 
Top