Освітня мехатроніка fisсhertechnik

Освітня мехатроніка fisсhertechnik

Мехатронні системи – спеціалізоване обладнання, що надає можливість поєднувати в процесі навчання два основні напрями: механіку та електроніку. Із цим обладнанням учні старших класів вивчають принципи роботи автоматизованих систем і набувають навичок програмування виробничих ліній. Це допомагає їм визначитися з майбутньою професією та здобути базові знання для вступу до вишу.

Показати все

Набір fisсhertechnik STEM Інжиніринг

Код товару: FT-519341

Чудовим рішенням для знайомства з мехатронікою в старшій школі є набір fisсhertechnik STEM Інжиніринг, що допомагає учням зрозуміти прикладні технології автоматизації, систематично впроваджуючи їх в електроніку та механічні компоненти.

Завдяки інноваційним навчальним матеріалам fischertechnik учні знайомляться з технічними концепціями на практиці. До навчального дидактичного зошиту, де є завдання з рішеннями та роздатковими матеріалами, також пропонують покрокові керівництва зі збирання 22 демонстраційних моделей.

  • Предметні зв’язки: фізика + інформатика (10-11 класи)
  • Основні теми: Кібернетика, Мехатроніка, Автоматизація, Механічні системи, Системи керування / Сенсорні системи, Двигуни та інші приводи, Основи робототехніки, Мобільні роботи
  • Методичні матеріали: Посібник для вчителя «Знайомство з конструкторами fischertechnik», Робочий зошит учня «Robo TXT Discovery Set» (8 окремих модулів, 14 проєктів, 27 завдань, 28 годин), Робочий зошит учня «Robo TXT Автоматичні роботи» (9 окремих модулів, 14 проєк­тів, 27 завдань, 40 годин), Робочий зошит учня «Robo TX Електропневматика» (6 окремих модулів, 4 проєкти, 11 завдань, 16 годин)
  • Рекомендована кількість: 1 шт. на двох учнів
  • Для роботи необхідно: ПК або ноутбук з ОС Windows або macOS

Додатковий контент fisсhertechnik STEM Інжиніринг

Конструктори fisсhertechnik Trainingsmodelle

Код товару: FT-551584

Вершиною рішень у сфері освітньої мехатроніки є конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle, який використовують для здобуття та застосування навичок галузі Індустрія 4.0, а також для досліджень, викладання та розвитку в університетах, компаніях та на ІТ-кафедрах.

Модель Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 імітує процеси замовлення сировини, виробництва, доставки готових виробів і контроль усіх цих процесів через мережу.

  • У комплекті навчальної моделі: автоматизований багаторівневий склад, вакуумний маніпулятор, мульти­процесингова станція з піччю, сортувальна станція з виявленням кольорів заготовок, екологічний датчик і поворотна камера. Камера охоплює усю систему, рухаючись по вертикальній та горизонтальній осях, і тому може використовуватися для віддаленого обслуговування системи
  • Предметні зв’язки: фізика + інформатика (11 клас); ВНЗ, ПТУ — мехатроніка
  • Методичні матеріали: Посібник для вчителя «Знайомство з конструкторами fischertechnik», Посібник для вчителя «Готові макети виробництва fischertechnik» (5 окремих модулів, 4 проєкти, 27 завдань, 36 годин)
  • Рекомендована кількість: 1 шт. на клас
  • Для роботи необхідно: ПК або ноутбук з ОС Windows або macOS

Додатковий контент fisсhertechnik Trainingsmodelle

comments powered by Disqus
 
Top