Справжня зіркова новинка!

Справжня зіркова новинка!

Преміальний ігровий монстр утілений у тонкому та легкому дизайні. Відтепер ви зможете розв'язати масштабну баталію чи розпочати велику гру будь-де та будь-коли.

Показати все

Зустрічайте новий ігровий ноутбук OMEN 15!  Стрункий, компактний та потужний ігровий монстр. Цей ігровий ноутбук є досить потужним, щоб позмагатися зі своїми великими та грузними стаціонарними "побратимами". Але його головна перевага - компактність та легкість, що дозволяють Вам грати в улюблені відеоігри будь-де та будь-коли. Киньте виклик неймовірній продуктивності  OMEN 15, що була досягнута завдяки новітньому швидкому процесору Intel та графічній карті від NVIDIA®, приголомшливому дисплею з частотою 300 Гц та роботі в  автономному режимі без підзарядки до 12,5 годин. А також, візьміть все під свій контроль завдяки функціоналу OMEN Command Center.

Цей ноутбук - справжнє диво. Він демонструє просто шалену потужність та швидкість відгуку навіть за великих навантажень і при цьому ніколи не нагрівається та завжди залишається прохолодним.

Привітайтеся зі своїм маленьким другом. Цей надпотужний ігровий ноутбук мрії оснащений 10-м поколінням процесорів Intel® Core ™ i7 та NVIDIA® GeForce® RTX 2070 SUPER ™, що утілені у новітньому дизайні Max-Q1, на додаток із із системою охолодження OMEN Tempest Cooling. Так, гарні, потужні та якісні ігрові тачки також бувають утілені у невеликих, компактних корпусах.

Потужний та привабливий

Струнка, компактна та потужна мрія будь-якого геймера. Завдяки частоті оновлення до 300 Гц  FHD або 4K-дисплею ваші очі не будуть втомлюватись навіть за умови довгих баталій, а мега-якісна передача аудіо від Bang & Olufsen дозволить не втомлюватись вашим вухам. Проводьте безліч ночей копирсаючись в інтернеті чи граючи у відеоігри завдяки роботі акумулятора до 12,5 годин без додаткової підзарядки.  Ну що? Нам вже вдалося вразити вас?

Кастимізуй кожен елемент свого ігрового ноутбуку відповідно до власних смаків та побажань.

OMEN 15 не зупинилися на створені просто гарного дизайну та запроваджені привабливих технічних характеристик та функцій. За допомогою функціоналу OMEN Command Center ви зможете насолодитися кожним елементом гри  по максимуму від простої високої продуктивності та швидкості відгуку на будь-які ваші дії, до стильної, налаштованої RGB-підсвітки. Підключіться та скористайтеся усіма портами, які вам коли-небудь знадобляться, включаючи USB 3.2 Gen 2 Type-C ™ і Thunderbolt ™ 3. Порівняно з іншими ігровими ноутбуками, у конкурентів OMEN 15 не має жодного шансу .

comments powered by Disqus
 
Top