Від Кіберпанку 2077 до Відьмака: обирайте свої колекційні фігурки Funko POP!

Від Кіберпанку 2077 до Відьмака: обирайте свої колекційні фігурки Funko POP!

Іноді чути думку, що колекційні фігурки Funko POP з улюбленими персонажами гучних та мегапопулярних фільмів, серіалів та комп’ютерних ігор – це для дітей. Хоча насправді – це захоплення дорослих колекціонерів. Збирання фігурок для багатьох справжнє хобі. Виробник випускає кожну фігурку лише раз (за невеликим виключенням) і купуючу собі у колекцію улюбленого персонажа, можна бути впевненим, що з часом він стане для колекціонерів ще ціннішим.

Показати все

Пропонуємо долучитись до приємної традиції колекціонування з новинками від Funko POP!

Колекційні фігурки Funko POP! з комп’ютерних ігор Cyberpunk 2077 та Diablo 2

Колекція фігурок Funko POP! вражає своїм різноманіттям персонажів гучної комп’ютерної гри Кіберпанк 2077. Серед них є дві вінілові фігурки Джонні Сільверхенда (головний персонаж у всій серії Кіберпанку та лідер гурту «Samurai», якого зіграв легендарний Кіану Рівз), персонажі V-Female та V-Male, й звісно загадковий Такемура.

Також тут присутня й фігурка Тіраеля, який є персонажем серії комп’ютерних ігор Diablo. Всі фігурки виконані в стилі POP, нерухомі та мають хорошу деталізацію.

Колекційна фігурка Funko POP! Witcher: Geralt

Дана колекційна фігурка Funko POP! зображає Геральта з сюжетної рольової комп’ютерної гри «Відьмак 3: Дике Полювання». Нагадаємо, що персонаж Геральт з Рівії - це професійний мисливець на монстрів, якого ще з дитинства готували до відчайдушних боїв зі всілякою нечистю. Фігурка Геральта має хорошу деталізацію та виконана у стилі POP.

Колекційні фігурка Funko POP! Harry Potter

Колекція фігурок Funko POP! Harry Potter представлена не менш популярними персонажами зі знаменитої Поттеріани, як-от: юний чарівник Гаррі Поттер, директор Гоґвортсу Альбус Дамблдор, велет Рубеус Гегрід та навіть магічна сутність Патронус.

Тож з колекційними фігурками Funko POP! Harry Potter ви зможете відчути себе справжніми чарівниками та доторкнутись до світу магії та чаклунства.

Колекційні фігурки Funko POP! DC

Тут необхідно підготуватись фанатам DC, адже улюблені персонажі коміксів представлені - Диво-жінкою, Суперменом, Бетменом, Жінкою-кішкою, Джокером та звісно Гарлі Квінн.

Персонажі коміксів постають як у своєму класичному образі, так у святковому новорічному. Тож зустрічати Новий рік та Різдво з тематичними фігурками Funko POP! DC буде ще приємніше та атмосферніше!

Колекційні фігурки Funko POP! Marvel

Прихильники Marvel точно будуть в захваті від фігурок Funko POP!, оскільки в колекції представлені такі персонажі, як Тор, Залізна людина, Халк та Доктор Стрендж.

Також тут присутня фігурка Стена Лі, який є автором, що створив безліч персонажів всесвіту Marvel.

Колекційні фігурки Funko POP! Star Wars

Не менш захоплюючий всесвіт «Зоряних воїн» представлений у Funko POP! такими персонажами, як Люк Скайвокер та майстер-джедай Йода, таємничий Мандалорець та Дитя. Дані персонажі полонили серця не лише фанів Зоряних війн, але й всіх кіноманів та стали культовими. 

Тож нові колекційні фігурки бренду Funko POP у нас на складі ERC та чекають ваших замовлень!

comments powered by Disqus
 
Top