Доступний квиток у свiт геймiнгу з ASUS

Доступний квиток у свiт геймiнгу з ASUS

Швидка й потужна відеокарта – одна з основ будь-якої якісної геймерської машини. ASUS представляє нові продукти на базі графічних процесорів від двох найбільших виробників: NVIDIA та AMD.

Показати все

Нові відеокарти NVIDIA та AMD оснащені технологіями, що усувають розриви під час виведення зображення в динамічних ігрових сценах. Ці ж технології притаманні більшості моніторів ASUS, тож стануть у пригоді геймерам, які мають повноцінну екосистему ASUS і жа­­дають максимально плавної та швидкої візуалізації.

Бюджетні SUPER-серії

Минулого року компанія NVIDIA випустила дві нові моделі відеокарт — GeForce GTX 1650 SUPER та GeForce GTX 1660 SUPER. Обидві побудовані на базі графічного процесора TU116 із використанням швидкісного типу відеопам’яті GDDR6. Відсутність тензорних ядер, з одного боку, позбавляє ці відеокарти технології Ray Tracing (забезпечує більш високий рівень реалізму, як порівняти із традиційними способами рендерінгу), але з іншого, — робить їх більш компактними та доступними для споживачів.

Із порівняння з попередником — моделлю GeForce GTX 1660 — виходить, що версія SUPER має вдвічі більшу пропускну здатність завдяки використанню нового типу відеопам’яті. А ось модель GeForce GTX 1650 SUPER дістала ще більше модифікацій. Тут змінено не лише тип пам’яті, але й збільшено потокові процесори та підвищено частоту ядра. Навіть за такого суттєвого покращення характеристик, GTX 1650 SUPER залишається в бюджетному сегменті відео­карт.

У нових продуктах реалізовано потужну систему забезпечення потрібного температурного режиму, що включає ефективні кулери з оптимізованими вентиляторами Axial-tech та систему охолодження DirectCU II.

Обидві лінійки представлено моделями ROG Strix, TUF 3, Dual та PH, кожна з яких, за стабільно високого рівня якості компонентів та продуктивності роботи, задовольняє різні вимоги користувачів.

DUAL-GTX1660S EVO

TUF 3-GTX1660S

PH-GTX1650S

ROG STRIX 1650S

TUF-GTX1660S

Геймерська потужність і домашній комфорт

Нові відеокарти Radeon, так само як і новинки NVIDIA, перейшли на оновлений тип відеопам’яті GDDR6, що суттєво збільшило їхню продуктивність та можливості для геймерів. При цьому, на відміну від бюджетних рішень NVIDIA, нові відеоадаптери AMD побудовані на різних процесорах.

Із появою Radeon RX 5500 XT в AMD суттєво оновився модельний ряд у сегменті бюджетних відеокарт. Перевагою нового адаптера є процесор Navi 14, графічне ядро якого має високу робочу частоту за доволі економного рівня енергоспоживання.

Окрім флагманської версії ROG Strix Radeon RX 5500 XT, модельний ряд представлений відеокартою Dual EVO, створеною, аби задовольнити потреби користувачів, які шукають максимально оптимізовану за технічними показниками відеокарту.

Друга новинка — карта Radeon RX 5600 XT — має графічний процесор Navi 10 XLE — модифікацію Navi 10, що використовується в «старших» моделях серій Radeon RX 5700/5700 XT, до того ж із такою самою кількістю виконавчих модулів. Це забезпечує високу продуктивність без зменшення налаштувань якості, навіть в іграх із високою роздільною здатністю. Модельний ряд RX 5600 XT представлений також тривентиляторною картою серії TUF Gaming X3.

Потужність відеокарт вимагає підвищеної уваги до питання охолодження. Нові продукти AMD оснащено вентиляторами з особливим дизайном Axial-tech, мають «на борту» два BIOS із тихим та продуктивним режимами роботи, а також передба­чають повну зупинку вентиляторів у разі низького навантаження. Це робить відеокарти не лише продуктивними, але й максимально «комфортними» з огляду на використання в домашніх умовах.

ROG-STRIX-RX5500XT

ROG STRIX RX5600XT

DUAL RX5500XT EVO

TUF 3-RX5600XT

DUAL RX 5600XT

comments powered by Disqus
 
Top