Легендарні DM6 Holey вже доступні в Україні

Легендарні DM6 Holey вже доступні в Україні

Потужне «залізо» завжди відігравало важливу роль для хардкорового геймера і, як правило, у всіх гравців воно досить новітнє. Тому найчастіше вирішальним фактором стає периферія.

Показати все

Прислуховуючись до відгуків геймерів і слідуючи трендам, відомий виробник ігрових ноутбуків і периферії - компанія Dream Machines, з гордістю представляє свого «бійця» в супер легкій категорії— DM Holey і DM Holey S. Покупці стверджують, що новинка польського бренду є безперечним лідером серед, так званих, перформишек. Давайте  розберемося чому?

Вага

За допомогою спеціальних "сот", компанії Dream Machines вдалося створити модель, яка легка, як пір'їнка. DM6 Holey безумовно призначена для гравців, які зосередили свій вибір на легких девайсах. Вага мишки становить всього 69 г, а це сприяє тому, що мишка практично невідчутна при використанні і абсолютно не викликає жодного дискомфорту навіть при тривалих ігрових сесіях.

Кабель

При розробці нової моделі, компанія Dream Machines також врахувала всі минулі побажання геймерів і встановила вже всім так сподобавшийся кабель-шнурівку, який не відчувається при грі і не обмежує рухи користувача.

«Серце» DM6 Holey

Виробник пішов далі і дав ще більш широкий спектр вибору. Мишка випускається з двома різними сенсорами. DM6 Holey оснащена сенсором PixArt 3360, який досі так подобається гравцями, а в свою чергу Holey з приставкою S на борті має топове «серце» на ринку — PixArt 3389. Встановлені сенсори дозволяють досягати кращих результатів в іграх, котрі вимагають блискавичної реакції.

Перемикачі

Dream Machines оснастили мишу не тільки кращими сенсорами, які доступні на ринку, а  також популярними серед гравців перемикачами Huano Blue Shell з «життєвим циклом» в 20млн кліків. Така величезна кількість натискань дозволить користувачеві на довгі роки забути про такі слова як «глючить» і «не працює».


Драйвер

Модель DM6 дає гравцеві можливість "кастомізувати" свою мишу. За допомогою фірмового програмного забезпечення геймер зможе налаштувати під себе такі показники як : DPI,  LOD, встановити макроси, а також змінити підсвітку коліщатка.

Специфікація:

  • Сенсор: DM6 Holey:  Геймерський PixArt 3360; DM6 Holey S: Кіберспортивний PixArt 3389
  • Перемикачі – Huano Blue 20.000.000
  • Максимальна швидкість - 7.0 м/с
  • Частота відгуку - 1000 Гц
  • Кнопки - 7+ scroll
  • DPI: DM6 Holey: 400, 800, 1200, 2400, 4800, 12000; DM6 Holey S: 400, 800, 1200, 2400, 4800, 16000
  • Розмір - 129 x 66 x 40 мм
  • Вага - 69 Грам (без кабеля)
comments powered by Disqus
 
Top