Корпус Core V21 від Thermaltakе: безмежні можливості для комп’ютерних ентузіастів

Корпус Core V21 від Thermaltakе: безмежні можливості для комп’ютерних ентузіастів

Core V21 - це корпус з серії Core від компанії Thermaltakе, який відкриває безмежні можливості для справжніх ентузіастів, що полюбляють самостійно збирати свої ПК.

Унікальний дизайн корпусу у вигляді куба дозволяє встановлювати материнські плати формату M-ATX як вертикально, так і горизонтально.

Універсальність

Дизайн та конструкція корпусу Core V21 дозволяють встановити як повітряну, так і рідинну системи охолодження. Попередньо встановлений 200мм вентилятор спереду, забезпечує ефективне охолодження внутрішніх комплектуючих. А завдяки антивібраційним ніжкам, що трохи підіймають корпус над поверхнею, на якій його встановлено, забезпечується безперервний потік повітря навіть до нижньої частини шасі.

Спеціальний сертифікат відповідності Tt LCS говорить про те, що корпус Core V21 готовий до установки різних СВО - від замкнутих до складних кастомних.

Гнучкість

До Core V21 можна легко та без зайвих зусиль встановити практично будь-яке hi-end залізо:

  • - 2 відеокарти довжиною до 350мм,
  • - процесорний кулер висотою до 185мм,
  • - потужний блок живлення довжиною до 200мм,
  • - СВО з 2-ма радіаторами для максимально ефективного охолодження,
  • - до 6 жорстких дисків.

Секційна структура

Верхня секція Core V21 - для комплектуючих, нижня - для БЖ і систем зберігання даних. Завдяки знімним кошикам 2.5 "/3.5" можна звільнити достатню кількість простору для встановлення СВО.

Захоплюючий конструктор для справжніх ентузіастів

Особливо вибагливі ентузіасти, що не шукають компромісів, можуть знайти у конструкції корпусу Core V21 дещо дуже цікаве. Корпуси можна об’єднати у єдину систему. Тобто можна використовувати другий аналогічний корпус для установки додаткових компонентів СВО. Так, наприклад,  встановивши та закріпивши 2 корпуси один на одний, можна додати до своєї системи 600мм радіатор.

Core V21 від Thermaltakе – високоякісний корпус ПК з широкими можливостями до монтажу будь-яких внутрішніх комплектуючих, що відповідають вашим індивідуальним потребам та вподобанням. Завдяки високоефективному та  якісному охолодженню усіх компонентів, ваш ПК на базі Core V21 буде завжди працювати стабільно, навіть в умовах великих навантажень системи.

comments powered by Disqus
 
Top