В Україні стартують продажі нових планшетів Huawei MatePad T10 i Huawei MatePad T10s

В Україні стартують продажі нових планшетів Huawei MatePad T10 i Huawei MatePad T10s

Компактні мультимедійні планшети лінійки Т ― Huawei MatePad T10 i Huawei MatePad T10s, вирізняються невеликими розмірами та вагою, оснащені 8-ядерним процесором Kirin 710A у поєднанні з фірмовим інтерфейсом EMUI 10.1.

Дизайн та ергономіка

Обидві новинки мають тонкі та легкі ергономічні корпуси насиченого синього кольору з заокругленими краями. Вага планшетів близько 450 г разом з батареєю, розміри: 240,2x159х7,85 мм. MatePad T10s має металевий корпус і підсилені краї для додаткової стійкості до ударів, а MatePad T10 ― металеву задню кришку корпусу.

Мультимедійні можливості

Модель Huawei MatePad T10 оснащена HD-екраном з діагоналлю 9,7 дюйма і співвідношенням сторін 16:10. Два великі динаміки з боків екрана забезпечують високу якість звуку. Завдяки технології Huawei Histen 6.1. вони можуть відтворювати об’ємний багатоканальний звук у форматі 9.1, а Bass Booster підсилює звучання басів.

Модель Huawei MatePad T10s отримала 10,1-дюймовий Full HD IPS-екран з роздільною здатністю 1920Х1200, здатний відтворювати 70% кольорового простору NTSC. Екран має тонкі рамки і займає 80% фронтальної поверхні планшета. Фірмова технологія покращення зображення Huawei ClariVu оптимізує передачу кольорів, їхню яскравість і насиченість, а алгоритм Super Resolution покращує роздільну здатність відеоконтенту та гарантує високу якість відтворення. Окрім того, MatePad T10s отримав два високоамплітудні динаміки від всесвітньо відомої компанії Harman Kardon. Вони забезпечують більш високу якість та гучність звучання порівняно із традиційними аудіосистемами.

Незважаючи на тонкий корпус, обидва планшети оснащені батареєю ємністю 5100 мА*год.

Продуктивність та набір функцій

Обидві новинки від Huawei працюють на базі 8-ядерного процесора Kirin 710A у поєднанні з фірмовим інтерфейсом EMUI 10.1, які гарантують швидкість та мультизадачність і пропонують користувачу набір інтелектуальних функцій і режимів для більш комфортної та безпечної роботи з планшетом. Серед таких режимів ― APP Multiplier, який дозволяє розділити екран на дві частини і відкрити на них два різних вікна одного додатка. Таким чином можна більш продуктивно використовувати корисну площу екрана.

Завдяки функції Huawei Share користувачі можуть одним дотиком підключити планшет до інших приладів Huawei і пересилати фото та відео зі швидкістю до 150 МБіт/сек.

Обидва планшети мають цілий набір режимів для захисту зору, серед яких Eye Comfort, сертифікований TÜV Rheinland. Він зменшує шкідливе ультрафіолетове випромінювання та навантаження на очі при тривалому використанні планшета. Спеціальний режим електронної книги eBook оптимізує яскравість і кольоровий баланс екрана під час читання, а нічний режим Dark Mode забезпечує комфортну для очей роботу з планшетом у темний час доби.

Дитячий режим

Окремою перевагою Huawei MatePad T10 i Huawei MatePad T10s є віртуальний дитячий простір Kids Corner для навчання і розваг із розширеними налаштуваннями батьківського контролю. Серед іншого він покликаний захистити дітей від небажаного контенту.

За замовчуванням у дитячому режимі доступні диктофон, камера, додаток для малювання і відтворення мультимедійного контенту. Батьки можуть завантажувати фото і відео, а також налаштовувати доступ до інших додатків і встановлювати часові обмеження користування як планшетом загалом, так і певними його додатками.

У дитячому режимі, окрім загальних для планшета функцій захисту зору, передбачені шість додаткових інтелектуальних, серед яких фільтр синього світла, відслідковування правильної постави та відстані до екрана тощо.

Ціни та комплектація

Нові Huawei MatePad T10 i Huawei MatePad T10s можна придбати в усіх роздрібних мережах України з 12 жовтня у двох комплектаціях:

  • Huawei MatePad T10 (Wi-Fi 2 / 32GB Deep Sea Blue) - 4 799 грн.
  • Huawei MatePad T10s (Wi-Fi 3 / 64GB Deep Sea Blue) - 5 999 грн.
comments powered by Disqus
 
Top