Huawei представила в Україні новий смарт-годинник Huawei Watch GT2 Pro у титановому корпусі та з сапфіровим склом!

Huawei представила в Україні новий смарт-годинник Huawei Watch GT2 Pro у титановому корпусі та з сапфіровим склом!

Серед переваг годинника — міцний та стильний дизайн, розширений моніторинг занять спортом, 2 тижні автономної роботи та можливість бездротової зарядки. В перший тиждень продажів в Україні у подарунок до смарт-годинника покупцям запропонують бездротові навушники Huawei Freebuds 3i.

Дизайн

Циферблат виготовлений із сапфіру, стійкого до пошкоджень навіть під час занять спортом на свіжому повітрі. Корпус годинника виготовлений із титану. Міцність Huawei Watch GT2 Pro дозволяє брати його з собою навіть в активні подорожі.

Huawei Watch GT2 Pro підтримує понад 200 дизайнів циферблатів та низку кастомізованих налаштувань. Окрім того, завдяки функції Huawei Share OneHop Watch Face користувачі можуть просто прикласти Huawei Watch GT2 Pro до смартфона для передачі зображень зі своєї фотогалереї. Така технологія дозволяє по-справжньому персоналізувати циферблати.

Тренування

Huawei Watch GT2 Pro підтримує понад 100 режимів тренувань, що підійдуть користувачам будь-якого рівня підготовки — хто тільки починає займатися новим видом спорту чи хоче досягти нових висот у тренуваннях. До нових режимів входять катання на лижах, біг на лижах, сноуборд та гольф. Режими катання на лижах відстежують середню швидкість, дистанцію, траєкторію, спуск, максимальний нахил, частоту серцевих скорочень, рівень насичення крові киснем та інші параметри з голосовими нагадуваннями для безпеки.

Окрім нових спортивних режимів, Huawei Watch GT2 Pro відстежує низку інших тренувань у сфері екстремальних видів спорту, розваг, водних видів спорту, ігор із м’ячем та зимових видів спорту. Смарт-годинник також автоматично розпізнає шість режимів тренувань, покращуючи користувацький досвід.

Користувачі можуть відстежувати час сходу і заходу сонця, фази місяця, припливи та отримувати сповіщення про несприятливі погодні умови. Ця функція стане у пригоді тим, хто полюбляє активний відпочинок.

Більшість користувачів останнім часом тренується переважно наодинці або вдома, що веде до зростання попиту на віртуальні тренування. У Huawei Watch GT2 Pro попередньо встановлено 10 курсів тренувань, що змотивують користувачів на досягнення нових висот.

Моніторинг здоров’я

У Huawei Watch GT2 Pro значно покращені можливості відстеження стану здоров’я користувачів. Відстеження частоти серцевих скорочень відбувається на найвищому рівні, оскільки оновлена технологія Huawei TruSeen™ 4.0+ поєднує LED-датчики 6-в-1 та сапфірову задню панель для більш точних вимірювань. Також Huawei Watch GT2 Pro підтримує моніторинг серцевого ритму під час бігу, плавання або занять іншими видами спорту. Ця функція моніторить частоту серцевих скорочень у режимі реального часу, сповіщає про зависокий пульс під час тренувань, відстежує максимальне споживання кисню, час на відновлення тощо. Huawei Watch GT2 Pro підтримує моніторинг серцевого ритму протягом 24 годин, контролює частоту серцевих скорочень у стані спокою, надає сповіщення при анормальному пульсі, відстежує якість сну, моніторить рівень стресу протягом дня і визначає рівень насичення крові киснем (SpO2).

Ціна та доступність

Huawei Watch GT2 Pro спортивної версії буде доступний в українському ритейлі з 14 жовтня у «Чорному» (Night black) кольорі за рекомендованою ціною 9 999 грн. З моменту старту продажів і до 20 жовтня включно покупці смарт-годинника зможуть отримати в подарунок бездротові навушники з активним приглушенням шуму Huawei Freebuds 3i.

 

comments powered by Disqus
 
Top