Оновлення асортименту блоків живлення ANTEC 80+GOLD – нова серія NEO ECO GOLD ZEN

Оновлення асортименту блоків живлення ANTEC 80+GOLD – нова серія NEO ECO GOLD ZEN

Широкий спектр продукції та високий рівень її виконання, не залежно від складності – це те, що приваблює та є одним із основних критеріїв вибору комп’ютерних складових від ANTEC. Компанія ANTEC пропонує асортимент корпусів, блоків живлення та охолодження, що задовольняє вимоги та потреби як початківців так і досвідчених професіоналів.

Показати все

Пропонуємо новинку, активну пропозицію для cучасної системи від ANTEC – блоки живлення Antec NEO ECO GOLD ZEN - NE600G Zen EC (600W) та NE700G Zen EC (700W).

Серія блоків живлення Antec NEO ECO GOLD ZEN сертифікована за стандартом 80 Plus GOLD та має стандартне підключення кабелів.

За градацією від початкового до професіонального рівнів складності, серія NEO ECO GOLD ZEN в асортименті блоків живлення ANTEC займає вищу сходинку і достатньо впевнено.

Переваги вибору NE600G Zen EC / NE700G Zen EC від ANTEC:

  • ККД від 92% та активний PFC гарантують стабільну роботу при різних рівнях навантаження, як результат - економія електроенергії.
  • Гарантія виробника – 5 років. Користувач може бути впевнений у якості товару ANTEC.
  • Тихий 120 мм вентилятор тривалого строку служби.
  • Гарантований захист від перевантаження по струму (OCP), підвищення(OVP)/пониження (UVP) напруги, від перевантаження (OPP), від короткого замикання (SCP). Додатково, конструкція блоку дозволяє включатися та працювати без навантаження на його виходах (NLO). Це всі сучасні ступені захисту, що зберігають компонентну базу блока живлення, убезпечують складові системи, подовжують їх строк служби.
  • Конструкція блоків включає потужну одиночну шину + 12 В, яка ідеально підходить для майбутніх оновлень компонентів вищого класу або розгону.
  • Блоки живлення можуть без проблем працювати в режимі 24/7 та мають стандартне підключення кабелів.

Для бажаючих створити робочу систему середнього рівня складності на перспективу її удосконалення – блоки живлення ANTEC серії NEO ECO GOLD ZEN.

ANTEC – це гарантія якості та стабільної роботи! Обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top