Перші в світі TWS-навушники Huawei FreeBuds Pro з динамічною системою активного шумозаглушення з 30 жовтня вже в Україні

Перші в світі TWS-навушники Huawei FreeBuds Pro з динамічною системою активного шумозаглушення з 30 жовтня вже в Україні

Huawei FreeBuds Pro - це перші в світі повністю бездротові навушники з інтелектуальною системою динамічного шумозаглушення. В Україні Huawei FreeBuds Pro можна придбати з 30 жовтня. Покупці, які зроблять попереднє замовлення з 19 до 29 жовтня, також отримають бездротовий зарядний пристрій Huawei CP60.

Динамічна система активного шумозаглушення

У Huawei FreeBuds Pro з’явилася динамічна підвіска між динаміком і динамічним драйвером. Вона стабілізує акустичну систему всього навушника і зменшує вібрації для чіткого та чистого звучання в різних умовах. Завдяки функції Dynamic EQ Adjustment навушники автоматично оптимізують звук з урахуванням рівня шуму навколишнього середовища.

Шумозаглушення нових закритих навушників Huawei становить до 40 дБ. Подвійні мікрофони ззовні та всередині Huawei FreeBuds Pro автоматично розпізнають умови довкола і перемикаються між трьома режимами для ефективного усунення шумів — ультрарежимом (Ultra Mode), комфортним (Cozy Mode) та загальним (General Mode). Водночас заряду Huawei FreeBuds Pro вистачає на 4,5 години в умовах активного шумозаглушення або на 7 годин користування із вимкненою функцією. Щоб активувати чи деактивувати функцію шумозаглушення, потрібно просто торкнутися ніжки навушника.

Мінімалістичний дизайн та інтелектуальні можливості

Стильні Huawei FreeBuds Pro розроблені для комфортного користування. У них відсутні зайві елементи дизайну, проте вони високоефективні. До комплекту навушників входять силіконові амбушури трьох розмірів. Завдяки цьому, а також функції визначення положення навушника у додатку Huawei AI Life Huawei FreeBuds Pro дуже зручно носити.

Серед інших дизайнерських рішень у Huawei FreeBuds Pro — гладенькі ніжки квадратної форми. Вони дозволяють мінімізувати шуми довкілля і мають вітрозахисну конструкцію без отворів для звукоприймача, що знижує шум вітру.

Також Huawei FreeBuds Pro точно визначають користувацькі звички та інтуїтивно розпізнають жести користувачів — для регулювання гучності, відповіді на дзвінки чи програвання улюблених треків. Просто проведіть пальцем або торкніться конкретного місця на ніжці навушника, щоб активувати необхідну функцію.

Окрім того, в Huawei FreeBuds Pro реалізовано низку інтелектуальних опцій для кращого користувацького досвіду. Серед них — режими Awareness Mode і Voice Mode для чіткого розпізнавання звуків довкола, якщо це потрібно, подвійне підключення до ОС Android, iOS і Windows тощо.

В Україні навушники Huawei FreeBuds Pro у «Чорному» (Carbon Black), «Білому» (Ceramic White) і «Сріблястому» (Sliver Frost) кольорах доступні для попереднього замовлення з 19 до 29 жовтня в усіх роздрібних мережах. Рекомендована ціна новинки — 5 999 грн. Усі, хто оформить попереднє замовлення, отримають у подарунок бездротовий зарядний пристрій Huawei CP60.

comments powered by Disqus
 
Top