В Україні стартували продажі гігабітної точки доступу TP-Link EAP225-Wall і 24-портового комутатора TP-Link TL-SG2428P

В Україні стартували продажі гігабітної точки доступу TP-Link EAP225-Wall і 24-портового комутатора TP-Link TL-SG2428P

6 жовтня, 2020 – Компанія TP-Link виводить на український ринок настінну гігабітну точку доступу з підтримкою технології MU-MIMO і 24-портовий комутатор PoE+, який представляє великий інтерес завдяки інтеграції із хмарними сервісами Omada.

TP-Link EAP225-Wall

Новинка підтримує стандарт 801.11ac і працює в двох діапазонах – 2,4 ГГц та 5 ГГц – із загальною швидкістю з’єднання до 1200 Мбіт/с. Завдяки технології MU-MIMO точка доступу може обмінюватися даними з кількома підключеними пристроями одночасно – таким чином, швидкість Wi-Fi з’єднання значно зросте. Точці доступу не потрібні додаткові розетки, оскільки вона підтримує технологію PoE 802.3af/802.3at і отримує живлення безпосередньо через Ethernet-кабель. EAP225-Wall – це не лише точка доступу, але й комутатор з трьома портами Ethernet та виходом для PoE, до якого можна подключати IP-телефони, IP-камери, пристрої внутрішнього зв’язку тощо.

Точки доступу EAP225-Wall легко монтуються в розподілювальні коробки Ethernet-розеток стандартів EU і US. Завдяки мінімалістичному дизайну пристрій легко впишеться в будь-який интер’єр, а товщина зовнішнього корпусу EAP225-Wall не перевищує 11 мм.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link EAP225-Wall складає 1199 грн.

TP-Link TL-SG2428P

Головна перевага цього керованого комутатора L2+ – можливість віддаленого управління за допомогою фірмової хмарної платформи TP-Link Omada SDN. Це означає, що системний адмінистратор зможе ефективно управляти підключеним до Omada пристроями з будь-якої точки планети. Omada допоможе створити мережу, яка легко масштабується і буде керуватися з єдиного інтерфейсу. Таке рішення чудово підходить для використання в офисі, сфері гостинності, освіти та роздрібної торгівли. Також варто відзначити наявність 24 гігабітних портів PoE+ із загальним бюджетом 250 Вт, 4 інтерфейсів SFP та надійні функції захисту.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link TL-SG2428P складає 7699 грн.

Про компанію TP-Link

Заснована в 1996 році, компанія TP-Link є глобальним постачальником надійних мережевих рішень та аксесуарів, які необхідні в усіх сферах повсякденного життя. TP-Link послідовно оцінюється аналітичною компанією IDC як найбільший в світі постачальник мережевого обладнання в сегменті SOHO. Пристрої TP-Link продаються в більш ніж 120 країнах та обслуговують сотні мільйонів людей в усьому світі.

 

comments powered by Disqus
 
Top