ASUS оновлює серію системних плат на базі чипсета B450

ASUS оновлює серію системних плат на базі чипсета B450

Нові моделі материнських плат для платформи AMD Socket AM4 поєднують у собі широку функціональність і доступність

ГОЛОВНЕ 

  • Покращена продуктивність і вдосконалена система електроживлення в низці моделей.
  • Функція BIOS Flashback для легкого оновлення прошивки, а також чип BIOS зі збільшеним обсягом ROM-пам’яті.
  • Материнські плати лінійок ROG Strix і TUF Gaming постачаються з програмним забезпеченням для інтелектуального шумозаглушення, що підвищує якість голосового зв’язку.

Компанія ASUS представила оновлену серію системних плат на базі чипсета B450, призначених для платформи AMD Socket AM4. Нові моделі з’явилися в усіх лінійках серії: ROG Strix, TUF Gaming і Prime.

ROG Strix B450-F Gaming II

Модель ROG Strix B450-F Gaming II отримала декілька важливих нововведень. Модуль стабілізації напруги (VRM) тепер працює за схемою 8+4, а його окремі компоненти розташовані між удосконаленими радіаторами з термопрокладками та новою підсилювальною пластиною, яка є невід’ємною частиною системи охолодження.

Чотири слоти DIMM поруч із процесорним роз’ємом підтримують до 128 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розгону до частоти 4400 МГц. Два роз’єми M.2 дозволяють розмістити сучасні твердотільні накопичувачі NVM Express™, зокрема в конфігурації RAID. Основний роз’єм M.2 тепер має алюмінієвий радіатор для охолодження встановленого накопичувача. Плата обладнана також роз’ємом M.2 з ключем E для додавання модуля Wi-Fi, яким може бути бездротовий адаптер найсучаснішого стандарту Wi-Fi 6.

На задній панелі розташовані вісім портів USB, зокрема два порти USB 3.2 Gen 2 Type-A з пропускною здатністю 10 Гбіт/с і порт USB 3.2 Gen 1 Type-C. Один порт USB призначений для функції BIOS FlashBack, яка дозволяє оновлювати BIOS, використовуючи тільки блок живлення та USB-накопичувач.

Материнська плата Strix B450-F Gaming II має стильний дизайн: чорний текстоліт прикрашає оригінальне кібертекстове оформлення з яскравими акцентами на кожусі інтерфейсів і радіаторі чипсета. Чорний і білий колір – відмінний фон для яскравого підсвічування. Плата оснащена двома стандартними роз’ємами для підключення повноколірних світлодіодних стрічок, а також роз’ємом із низькою затримкою для адресованих стрічок. Ще один приємний бонус: програмне забезпечення ASUS AI Noise-Canceling Microphone ефективно усуває навколишній шум для зручності голосового зв’язку під час офісних зустрічей, онлайн-уроків та ігор.

TUF Gaming B450-Plus II

 Щоб задовольнити потреби в електроживленні високопродуктивних чипів Ryzen, материнська плата TUF Gaming B450-Plus II оснащена модулем стабілізації напруги, які працюють за схемою 8+2. Для охолодження силових компонентів використовуються радіатори зі збільшеною площею розсіювання тепла. Ця повнорозмірна ATX-плата обладнана додатковим (другим) роз’ємом M.2, а також портами USB 3.2 Gen 2 Type-C і Type-A.

Завдяки наявності відеовиходу DisplayPort, користувачі, яким не потрібно дискретна відеокарта, зможуть скористатися в повній мірі переваги графіки Vega, убудованої в APU Ryzen, Особливий стиль TUF Gaming B450-Plus II підкреслюють чорно-жовті акценти в оформленні плати. Для додаткової персоналізації плата пропонує два роз’єми для підключення повноколірних світлодіодних стрічок.

TUF Gaming B450M-Pro II

Завдяки форм-фактору microATX модель TUF Gaming B450M-Pro II ідеально підходить для компактних ПК. Як і повнорозмірна плата TUF Gaming B450-Plus II,  згадана вище, вона має відеовихід DisplayPort, порти USB 3.2 Gen 2 Type-C і Type-A, а також додатковий порт USB 3.2 Gen 1.

Міць і надійність лінійки TUF Gaming підкреслюють пара слотів PCI Express® 3.0 x16, один з яких обладнаний посиленим металевим каркасом SafeSlot. Великі радіатори над областю VRM забезпечують ефективне розсіювання теплоти навіть при великому завантаженні процесора. Чотири слоти DIMM дозволяють установити до 128 ГБ пам’яті DDR4, що працює на частоті до 4400 МГц. Крім того, плата має два слоти M.2 для встановлення твердотільних накопичувачів з інтерфейсом PCIe. 

 TUF Gaming B450M-Plus II

TUF Gaming B450M-Plus II – ідеальний варіант для користувачів, що шукають надійне й функціональне рішення.

Основний слот PCIe x16 має посилену конструкцію (технологія ASUS SafeSlot) і підходить для найважчих відеокарт. Роз’єм M.2 пов’язаний із чотирма лініями PCIe 3.0, підтримуючи твердотільні накопичувачі NVMe. Плата має також роз’єм для підключення повноколірної світлодіодної стрічки та підтримує технологію синхронізації підсвічування Aura Sync.

У TUF Gaming B450M-Plus II реалізовані різноманітні зручні програмні функції: BIOS FlashBack забезпечує просте оновлення прошивки, ПЗ AI Noise-Canceling Microphone – інтелектуальне шумозаглушення, а інструменти Turbo LAN дозволяють задати максимальний пріоритет ігровим пакетам для мінімізації затримок в онлайн-іграх. Завдяки утиліті Armory Crate користувачі отримують єдиний інтерфейс для моніторингу стану системи й налаштування параметрів.

Prime B450M-A II 

Prime B450M-A II поєднує в собі широку функціональність із компактним і стриманим дизайном. Силові компоненти VRM-модуля розташовані під радіатором, що забезпечує стабільну роботу з широким спектром процесорів Ryzen. Чотири слоти DIMM вміщають до 128 ГБ пам’яті DDR4, а роз’єм M.2 доповнюється шістьма портами SATA для створення різних конфігурацій дискової системи.

Задня панель може похвалитися оновленими портами USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с), а також роз’ємом USB 3.2 Gen 1 для передньої панелі. Функція BIOS FlashBack спрощує обслуговування цієї плати. Мікросхема BIOS володіє ROM-пам’яттю 256 МБ для підтримки майбутніх процесорів і розширених можливостей оновлення.

На платі розташований роз’єм для підключення RGB-стрічки, роботу якої можна синхронізувати з підсвічуванням інших пристроїв, сумісних із технологією Aura Sync. Для надійного охолодження пропонується утиліта керування роботою вентиляторів Fan Xpert 2+, три 4-контактних вентиляторних роз’єми з ШІМ-керуванням і система захисту від перевантаження за струмом. Налаштувати роботу системи на базі Prime B450M A II можна без труднощів за допомогою утиліти Armory Crate.

Prime B450M-K II

Prime B450M-K II – це надійна материнська плата, що володіє всім необхідним для побудови сучасного ПК. З її допомогою з невеликими витратами можна створити універсальний комп’ютер, домашній мультимедійний центр і навіть ігрову систему.

Модуль стабілізатора напруги Digi+ цієї плати розрахований на процесори Ryzen початкового й середнього рівня. Два слоти DIMM дозволяють установити разом до 64 ГБ оперативної пам’яті, а основний слот PCIe має посилену конструкцію SafeSlot Core. Для підключення накопичувачів пропонуються один слот M.2 і чотири порти SATA.

На оновленій задній панелі тепер розміщується порт HDMI для ширшої сумісності з моніторами. Чип BIOS із 32 МБ пам’яті ROM доповнює підтримка функції BIOS FlashBack. Плата оснащена також внутрішнім роз’ємом для виведення двох портів USB 3.2 Gen 1 на передню панель. Для спрощення налаштування параметрів системи пропонується програмне забезпечення Armory Crate.

Ціна та доступність

Нові моделі материнських плат серії B450 з’являться в Україні в середині жовтня за ціною від 2350 грн (модель PRIME B450M-K II) до 4300 грн (ROG Strix B450-F Gaming II).

Про компанію ASUS

Будучи всесвітньо відомим виробником найкращих материнських плат, мобільних і настільних ПК, моніторів, відеокарт і маршрутизаторів та інших цифрових пристроїв, компанія ASUS прагне до світового лідерства у сфері інноваційних технологій. Беззастережно слідуючи девізу «У пошуках неймовірного», понад 5000 першокласних інженерів-розробників у штаті компанії працюють над створенням «розумних» технологій майбутнього, приносять комфорт і радість кожному користувачеві. У 2019 році компанія ASUS завоювала декілька тисяч престижних міжнародних нагород, увійшла в рейтинг найбільш авторитетних компаній світу, за версією журналу Forbes і до переліку компаній, що викликають найбільше захоплення, за версією видання Fortune.

 

comments powered by Disqus
 
Top