Повна безпека будинку, навіть коли нікого немає вдома

Повна безпека будинку, навіть коли нікого немає вдома

Німецький концерн REHAU було засновано в 1948 році Хельмутом Вагнером. REHAU - експерт у галузі полімерів вже більше 70 років та експерт у виробництві труб зі зшитого поліетилену вже більше 50 років!

В 1968 році розпочалося виробництво труби зі зшитого поліетилену, які використовуються в системах опалення та геотермії. В 1986 році була змонтована перша тепла підлога з системами REHAU. На сьогоднішній день компанія REHAU є інноватором та постійно розробляє нові продукти з метою покращення життя кінцевих споживачів та перетворення їхніх будинків на комфортні та розумні оселі. 

Однією з останніх розробок REHAU є система контролю споживання води RE.GUARD. Система вживає заходів до того, як станеться щось погане.

Люди зазнають збитків через витік води з трубопроводів частіше, ніж через пожежі чи бурі. Прорив труби, негерметичність арматури, несправність з’єднувальних елементів пральної машини — причини можуть бути різним, а наслідки зазвичай дуже серйозні. Псуються важливі документи та улюблені речі, через високий рівень вологи утворюється шкідлива для здоров’я пліснява. Єдиний вихід — дорогий ремонт. Доведеться не лише узгоджувати графік робіт із майстрами, а й витратити чимало часу й нервів на улагодження формальностей зі страховою компанією.

RE.GUARD захищає ваш будинок, мінімізуючи наслідки витоку води за допомогою сучасних технологій.

Переваги системи:

  1. Менше турбот, більше свободи

Забудьте про неприємне відчуття, коли виходите з дому! RE.GUARD працює повністю автономно. Пристрій сам виявляє прориви труб і крапельні витоки.

  1. Завжди надійний захист

Додаток RE.GUARD сповіщає вас про відхилення від норми та автоматично перекриває водопровід, щоб уникнути більших збитків.

  1. Завжди оптимальний режим

У додатку можна задати різні режими на час своєї присутності й відсутності вдома і таким чином визначити сценарії, за якими система діятиме в різних ситуаціях.

  1. Швидке й просте встановлення

Кваліфікований сантехнік легко й швидко встановить систему контролю споживання води RE.GUARD на магістралі водопровідної мережі в підвалі перед фільтром, у тому числі в наявну трубопровідну систему. Ви можете додатково розташувати датчики витоку води RE.GUARD у найважливіших місцях по всьому будинку.

  1. Для всіх

Новобудова, ремонт або дообладнання: завдяки компактній конструкції система RE.GUARD ідеально підходить для одно- та двоквартирних будинків. Усі компоненти виготовлені без використання свинцю, а значить, безпечні для здоров’я. Це на користь кожному мешканцю.

Продукція REHAU вже на складі, робіть ваші замовлення!

comments powered by Disqus
 
Top