Microsoft - програмне забезпечення для дому та бізнесу!

Microsoft - програмне забезпечення для дому та бізнесу!

Ваш бізнес заслуговує на автентичне програмне забезпечення Microsoft!

Для дому і бізнесу:

Ваш бізнес заслуговує справжнього програмного забезпечення Microsoft.

Допоможіть захистити свою компанію та дані за допомогою надійної підтримки лідера програмного забезпечення.

Малий та середній бізнес - це головна мішень для кіберзлочинців. На жаль, піратське програмне забезпечення - це один із найпоширеніших способів отримати доступ до ваших комерційних та фінансових даних. Крім того, коли ви використовуєте піратське програмне забезпечення, ви позбавляєте себе можливості користуватись новітніми функціями та вчасно отримувати оновлення з безпеки або підтримку, коли це буде необхідно.

Захистіть те, що для вас важливо.

Збережіть спогади усього вашого життя за допомогою справжнього програмного забезпечення Microsoft.

На вашому ПК зберігається безліч ваших особистих документів і фотографій. Піратське програмне забезпечення може знищити їх усіх за одну мить. Ось чому так важливо купувати лише справжнє програмне забезпечення Microsoft і перевіряти та видаляти будь-яке піратське програмне забезпечення, яке, можливо, потрапило до вашого ПК.

Переваги автентичного ПЗ Microsoft

Оригінальне ПЗ захищає від шкідливих програм і дій кіберзлочинців

 • Багаторівнева система безпеки ліцензійної Windows допоможе в захисті від вірусів, шпигунських, шкідливих програм і ін.
 • Windows Defender Exploit Guard мінімізує ризик атак
 • Windows Defender Application Control може запобігти запуску шкідливих програм, сумнівних додатків і інших небезпечних файлів на пристроях.

Оригінальне ПЗ забезпечене надійною підтримкою

 • Ви можете отримати підтримку, коли вона вам буде необхідна
 • Оновлення підтримують актуальність ОС на вашому комп'ютері
 • Для оптимальної роботи системи потрібно менше сторонніх додатків і складних інструментів

Як дізнатись, що я обираю оригінальне ПЗ?

Є декілька способів переконатися в тому, що ви отримуєте оригінальне ПЗ:

 • Купуйте у реселлера з надійною репутацією - це гарантія того, що вам продадуть ліцензійне ПЗ.
 • Не купуйте і не завантажуйте ПЗ на сайтах, які пропонують його за підозріло низькими цінами.
 • Шукайте ознаки справжнього програмного забезпечення, наприклад, наклейку справжнього ПЗ (Genuine Microsoft Label). Відвідайте сайт https://www.microsoft.com/uk-ua/howtotell/licensing.aspx, щоб дізнатися більше.

Справжнє ПЗ занадто дороге - я просто знайду більш дешеву версію де-небудь.

Кращий і, як правило, найбільш вигідний спосіб отримати справжнє ПЗ - це придбати новий комп'ютер, на якому воно вже встановлено. Купуючи неліцензійне програмне забезпечення, ви можете стати вразливими для вірусів і шкідливих програм, які підвищують ризик крадіжки особистих даних, вмісту банківських рахунків, знижують продуктивність ПК і не забезпечуються техпідтримкою. І витрати на усунення цих проблем можуть бути значними. Це просто не варто таких ризиків.

Я знайду більш дешеву версію ПЗ на сайті з оголошеннями. Там відмінні ціни.

Хоча на сайтах - дошках оголошень зустрічаються пропозиції придбати ПЗ за начебто вигідною ціною, покупцям варто розуміти, що часто такі пропозиції занадто гарні, щоб бути правдою. На таких ресурсах продавці, користуючись довірою покупців, які нічого не підозрюють, можуть пропонувати неліцензійне програмне забезпечення. Під виглядом нібито ліцензійного продукту вам можуть запропонувати купити знятий зі старого комп'ютера сертифікат справжності (COA), вкрадені і / або підроблені сертифікати, вкрадені ключі продуктів, ключі багаторазового встановлення або копії програмного забезпечення, що не мають легального походження.

ПЗ з високою ймовірністю може бути неліцензійним, якщо:

 • Пропонована ціна покупки значно нижче ціни, зазначеної в магазині Microsoft.
 • Ви завантажуєте ПЗ з файлообмінників, P2P-мереж, через електронну пошту, соціальні мережі і сумнівні сайти.
 • Ключі продукту продаються окремо від ліцензійного ПЗ, для активації якого вони призначені.
 • Ключі продуктів пропонуються комплектами по декілька штук.
 • Ви виявили, що після введення ключа продукту або коду установки ПЗ не функціонує.
 • Ви не можете активувати ПЗ.
 • ПЗ поставляється в нестандартній або непрофесійно виконаній упаковці.
 • Програма просить вас завантажити файли для завершення активації.
 • На вашому ПК чи іншому пристрої вже є активоване програмне забезпечення. 

Мені не потрібно турбуватися про наявність неліцензійного ПЗ, тому що у мене є Корпоративна ліцензійна угода, яку я використовую для ліцензування своєї операційної системи.

Програми Корпоративного ліцензування можуть пропонувати повні версії програмного забезпечення Microsoft, але це не поширюється на операційні системи Windows настільних ПК. Корпоративні ліцензійні угоди не є повноцінними ліцензіями операційної системи Windows. Volume Licensing Windows призначені лише для оновлення (Upgrade) і вимагають встановлення повноцінної операційної системи на ПК, у якості попередньої умови. Таким чином ви маєте встановити повну ліцензію Windows, перш ніж ви зможете використовувати продукти, доступні в корпоративних угодах.

Що поганого в покупці підробки? Хіба це не те ж саме, що й справжнє, тільки дешевше?

Неліцензійне ПЗ може містити віруси і шкідливі програми, які можуть призвести до крадіжки особистих даних з вашого ПК. Також вони можуть стати причиною збоїв системи або порушення безпеки. Усувати подібні проблеми довго і дорого, це може звести на нівець будь-яку економію коштів від покупки підробки. Крім того, неліцензійне ПЗ не підтримується Microsoft і її партнерами, що навряд чи виявиться хорошою новиною, коли щось з ним піде не так.

comments powered by Disqus
 
Top