Ласкаво просимо в сім'ю! Доповнення Mafia: Definitive Edition відтепер доступно по всьому світу!

Ласкаво просимо в сім'ю! Доповнення Mafia: Definitive Edition відтепер доступно по всьому світу!

Поринь у абсолютно нову, оновлену захоплюючу кримінальну сагу, що була розроблена на базі оригінальної Mafia та відтепер доступна для завантаження на PlayStation® 4, Xbox One та ПК у Steam та Epic Games Store

Показати все

Mafia: Definitive Edition це останнє, завершальне доповнення Mafia: Trilogy, що включає римейк Mafia, перевидання Mafia II та повторне введення в Mafia III, від 2K та Hangar 13.

Нью-Йорк - 25 вересня 2020 р.- 2K та її студія розробки Hangar 13 сьогодні урочисто випустили нове оновлення Mafia: Definitive Edition – всеохоплюючий, принципово новий, створений з самого нуля римейк оригінальної гри Mafia. Даний римейк включає оновлений сценарій, додаткові вирізані сцени з розширеними передісторіями (флешбеками) і цікавими додатковими відео-вставками, що ви не бачили раніше. У оновленні ігрокам також стануть доступні абсолютно нові ігрові послідовності та функції геймплею, найкращі в своєму класі кінематографічні відеоролики, нове музикальне супроводження оркестрової партитури та інші цікаві поліпшення та нововведення. Mafia: Definitive Edition вже доступна для завантаження по всьому світові на PlayStation® 4, Xbox One та ПК у Steam та Epic Games Store за € 39,99. Щоб переглянути новий офіційний трейлер до Mafia: Definitive Edition, натисніть тут (click here).

 

"Розробники студії Hangar 13, без сумніву, є одними з найталановитіших у нашій галузі", - сказав David Ismailer, президент компанії 2K. «Можливість комплексно познайомити нове покоління гравців із цією вже визнаною класикою ігор майже через 20 років після її дебютного випуску - це просто шалена привілея. Ми раді як новачкам, так і ветеранам гри, її найбільшим прихильникам, що повертаються до неї, щоб випробувати це нове, ще більш продумане та вдосконалене  велике оновлення пригодницької подорожі головного героя Tommy Angelo".

Випуск Mafia: Definitive Edition завершує колекцію Mafia: Trilogy - колекцію, що відноситься до однієї серії та містить єдиний інтерактивний розважальний сюжет, що дозволяє гравцям ніби самостійно прожити життя гангстера протягом зміни аж трьох різних епох організованої злочинності в Америці. Щоб переглянути новий офіційний трейлер до Mafia: Trilogy, натисніть тут click here.

Загалом, вже відомі попередні версії гри про злочинні пригоди мафіозі були продані тиражем з понад 18,9 мільйона одиниць по всьому світові. І відтепер, уперше, на консолях нинішнього покоління гравці зможуть випробувати всі три версії улюбленої екшн-пригоди разом, у єдиному виконанні нового доповнення до саги про організовану злочинність. Mafia: Trilogy складається з:

  • Mafia: Definitive Edition – Абсолютно новий, зроблений з нуля римейк улюбленої оригінальної версії гри;
  • Mafia II: Definitive Edition – Ультра HD перевидання улюбленця фанатів;
  • Mafia III: Definitive Edition – Повторне введення відміченого багатьма нагородами шедеврального сюжету.

Усі три версії  ігри відтепер доступні у єдиному виконанні - Mafia: Trilogy, яку вже можна придбати за € 59,99. Mafia: Definitive EditionMafia II: Definitive Edition, та Mafia III: Definition Edition також можна придбати окремо для PlayStation® 4, Xbox One та ПК у Steam та Epic Games Store. Як Mafia II: Definitive Edition, так і Mafia III: Definitive Edition містять увесь оригінальний бонусний додатковий вміст, а також повністю оновлені та адаптовані 4K-сумісні візуальні ефекти для Mafia II. Mafia: Definitive Edition доступна в обох форматах - у цифровому вигляді і на дисках. Фізичне видання оновленої Mafia: Trilogy також вийшло сьогодні у деяких регіонах ЕБВА та Азії.

Гравці, що придбають Mafia:Trilogy також матимуть доступ до бонусних пакетів лояльності, що містять додаткові елементи одягу головного героя та транспортні засоби, перелічені нижче, до інших двох ігор:

  • Mafia: Definitive Edition: suit та cab для Tommy Angelo;
  • Mafia II: Definitive Edition: leather jacket та sports car для Vito Scaletta;
  • Mafia III: Definitive Edition: army jacket та muscle car для Lincoln Clay.

Крім того, гравці, що зареєструють, або прив’яжуть до гри існуючий  2K Account, отримають унікальну змогу розблокувати наступні бонусні предмети для кожної з ігор:

  • Mafia: Definitive Edition: доповнення Black Cats Motorcycle Pack;
  • Mafia II: Definitive Edition: доповнення Made Man Pack;
  • Mafia III: Definitive Edition: доповнення Classico Three-piece Suit та IL Duca Revolver.

Зверніть увагу, що після випуску Mafia II: Definitive Edition 19 травня 2020 року, її було автоматично додано всім існуючим власникам Mafia II у Steam абсолютно безкоштовно. Крім того, усіх версії гри власників Mafia III на PlayStation® 4, Xbox One та Steam були автоматично оновлені до Mafia III: Definitive Edition 19 травня 2020 року також без додаткової плати за це. Гравці, які володіють обома, згаданими вище, версіями гри отримають спеціальну пропозицію щодо оновлення за зниженою ціною, щоб завершити свою трилогію. Знайти дану пропозицію можна за допомогою ігрових меню у будь якій версії Mafia.

Сьогодні також виходить нове музикальне супроводження оркестрової партитури до Mafia: Definitive Edition, де звучить музика відомого композитора Jesse Harlin. Фанати відтепер матимуть змогу насолодитися прослуховуванням повної версії партитури на різноманітних стримінгових музикальних платформах, зокрема - Spotify. Музикальне супроводження оркестрової партитури до Mafia: Definitive Edition також доступне для цифрового придбання на Steam, Amazon та Apple Music. Будь ласка, зверніться до представників роздрібної торгівлі для отримання додаткової інформації.

Розроблений Hangar 13 - Mafia: Trilogy, Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition, та Mafia III: Definitive Edition має рейтинг PEGI 18. Щоб завантажити скріншоти, арти та інші матеріали по Mafia: Trilogy , переходьте на офіційний сайт newsroom.2k.com.  Для отриманні більш детальної інформації про гру, відвідайте офіційний сайт MafiaGame.com та підпишіться на @MafiaGame у Twitter, щоб отримати додаткову інформацію та поточні оновлення, та залишатися в курсі останніх новин.

Онлайн-акаунт (доступний для дітей віком від 13 років), необхідний для доступу до онлайн-функцій. Додаткову інформацію можна подивитися за посиланням www.take2games.com/legal та www.take2games.com/privacy.

comments powered by Disqus
 
Top