Тонкість та легкість у всьому: ASUS презентували ZenBook 14 на базі платформи AMD в Україні

Тонкість та легкість у всьому: ASUS презентували ZenBook 14 на базі платформи AMD в Україні

Компанія ASUS представила в Україні ZenBook 14 (UM425) – стильний та ультракомпактний 14-дюймовий ноутбук, що створений на базі процесору AMD серії Ryzen 4000 з повноцінним комплектом інтерфейсних рознімів.

З елегантним і легким ноутбуком ZenBook 14 легко вирішувати будь-які справи у дорозі чи русі. Компактний розмір поєднується в ньому з широкими можливостями, які допоможуть вам працювати максимально ефективно, проявляючи весь свій творчий потенціал.

Нова модель ZenBook 14 представлена у двох варіантах: спокійному глянсовому відтінку сірого кольору(Pine Grey), що уособлює мудрість досвідченого професіонала та у ліловому кольорі (Lilac Mist), що у свою чергу надає ноутбуку відчуття непомітної розкоші.

Компактний, витончений, неймовірно легкий - ZenBook 14 буде ідеальним ноутбуком для поїздок: його вага складає 1.13 кг, а товщина – 14.3 мм. Виконаний в міцному металевому корпусі, він є одним з найбільш тонких 14-дюймових моделей з повноцінним комплектом інтерфейсних рознімів, що включає в себе повнорозмірні порти HDMI, USB-A та USB-C. Для швидкого перенесення даних за допомогою карт пам'яті тут також є кард-рідер формату microSD.

Час автономної роботи ZenBook 14 досягає 22 годин, тому брати з собою з дому зарядний пристрій взагалі не обов'язково. Коли ж настане час відновити заряд акумулятора, функція прискореної підзарядки підніме його рівень з 0 до 60% всього за 49 хвилин - і ноутбук знову буде готовий до тривалої та плідної роботи. До слова, функція універсальної USB-зарядки дозволяє здійснювати живлення акумулятора з потужністю 4,5 Вт за допомогою зарядних пристроїв, що не підтримують стандарт Power Delivery, включаючи портативні або типу USB-A, USB-C.

Крім того, ZenBook 14 оснащений яскравим та чітким NanoEdge-дисплеєм, який завдяки тонким рамкам з усіх боків, займає 90% площі всієї верхньої кришки.

Про максимальну зручність набору тексту в ZenBook 14 теж подбали. Так, клавіатура займає всю ширину корпусу, тому в її правій частині знайшлося місце для колонки додаткових клавіш. Тачпад NumberPad 2.0 - розв’язує одвічну проблему відсутності у компактних ноутбуків цифрового клавіатурного блоку. Тож досить одного дотику до піктограми NumberPad в правому верхньому кутку тачпада - і на ньому з'являться клавіші для введення чисел. Крім того, є швидкий доступ до стандартного Windows-додатка «Калькулятор».

Покращена інфрачервона камера, що вбудована у верхню частину рамки ноутбука, прискорює автентифікацію користувача з розпізнавання особи та забезпечує поліпшену якість зображення, приміром, для відеозв'язку, навіть в умовах поганої освітленості.

Щодо продуктивності, то ноутбук ZenBook 14 легко справляється з будь-якими завданнями завдяки мобільному процесору AMD серії Ryzen 4000. В його сучасну апаратну конфігурацію також входять швидкісний твердотільний накопичувач, що працює в режимі PCIe 3.0 x2, і бездротовий модуль Wi-Fi 6 (802.11ax).

До слова, модель ASUS ZenBook 14 (UM425) очікується в Україні у жовтні за ціною від 27 000 грн.

comments powered by Disqus
 
Top