Huawei анонсує нові технології для розробників, які дозволяють отримувати інтелектуальний досвід у всіх сценаріях

Huawei анонсує нові технології для розробників, які дозволяють отримувати інтелектуальний досвід у всіх сценаріях

Дунгуань, Китай, 10 вересня 2020 р. — Розпочалася конференція розробників Huawei (HDC) 2020 (Together). У вступній промові компанія Huawei оголосила про значні майбутні оновлення для операційної системи HarmonyOS 2.0, користувацького інтерфейсу EMUI 11, HMS (Huawei Mobile Services), Huawei HiLink та Huawei Research. Такі вдосконалення дозволять глобальним розробникам і партнерам екосистеми надавати користувачам поліпшені та інноваційні можливості.

Протягом наступних 3 днів до конференції приєднаються розробники з усього світу для участі в різних захопливих заходах. Така програма дозволить розробникам спілкуватися, співпрацювати та досліджувати можливості надання кожному користувачеві інтелектуального користувацького досвіду у всіх сценаріях.

HarmonyOS 2.0: мобільна бета-версія з офіційним відкритим вихідним кодом буде доступна для розробників наприкінці року

Huawei представила свою операційну систему для всіх сценаріїв HarmonyOS ще в 2019 році. Відтоді була розроблена лінійка пристроїв, між якими можливі швидке виявлення, миттєве підключення, спільна робота обладнання та спільне використання ресурсів. Сьогодні компанія анонсує HarmonyOS 2.0, що надає комплексне оновлення наявних можливостей розподілення, включаючи програмну шину, управління даними та безпеку. Huawei також представила адаптивну платформу UX, яка дозволяє розробникам знаходити отримати швидкий доступ до десятків мільйонів нових пристроїв і користувачів.

З останнім оновленням HarmonyOS офіційно матиме відкритий вихідний код, і розробники зможуть отримати доступ до емуляторів, пакетів SDK та інструментів IDE. Проєкт з відкритим вихідним кодом, переданий OpenAtom Foundation, запускатиметься поетапно. Для китайських розробників вихід мобільної бета-версії HarmonyOS запланований уже на кінець 2020 року. У своєму виступі Річард Ю представив графік виходу HarmonyOS. «З 10 вересня HarmonyOS доступна для IoT-пристроїв з об’ємом пам’яті 128 КБ-128 МБ, таких як смарт-телевізори, носимі пристрої, автомобілі та чимало інших. У квітні 2021 року ми відкриємо її для пристроїв з об’ємом пам’яті 128 МБ-4 ГБ, а в жовтні 2021 року — для пристроїв з об’ємом пам’яті вище 4 ГБ», — прокоментував він.

Нещодавно випущена EMUI 11, заснована на розподіленій технології в HarmonyOS, забезпечує взаємодію не лише зі смартфонами. Нова операційна система дозволяє пристроям взаємодіяти з IoT-пристроями на базі HarmonyOS, надаючи унікальний досвід у всіх сценаріях використання. Завдяки цьому можна, зокрема, використовувати пристрій з більшим екраном для відеодзвінків. Взаємодія здійснюється шляхом безконтактного з’єднання між смартфонами та домашніми пристроями на базі HarmonyOS, що дозволяє проєктувати екран та багато іншого.

Екосистема Huawei Mobile Services (HMS): прорив року та третя за величиною екосистема мобільних додатків у світі

За підтримки понад 1,8 мільйона зареєстрованих розробників у всьому світі HMS за рік швидко перетворилася на третю глобальну екосистему мобільних додатків. Сьогодні Huawei AppGallery налічує понад 96 000 додатків, інтегрованих з HMS Core, і понад 490 мільйонів активних користувачів. До того ж із січня до серпня 2020 року було здійснено рекордних 261 мільярд завантажень додатків і їхніх поширень.

Усього за рік відкриті можливості HMS Core 5.0 збільшилися з 14 наборів інструментів до 56. Кількість API-інтерфейсів зросла з 885 до 12 981 й охоплює 7 основних сфер. Це допомагає розробникам створювати інноваційні продукти та полегшує процес розробки.

Наприклад, набір інструментів CG Kit покращує графіку, якість зображення і загалом враження від перегляду, а також підвищує ефективність візуалізації об’єктів на ігровому екрані. Набір інструментів для визначення місця розташування (Location kit) в категорії App Services відповідає вимогам щодо точності позиціювання в різних сценаріях — до метра й сантиметра.

Huawei прагне повністю розкрити свої ключові програмні й апаратні можливості. Компанія відкрила доступ до основних програмних сервісів, таких як браузер, пошук, карти, платежі, рекламні інструменти. Huawei також зробила доступними можливості апаратного забезпечення, наприклад, функції фотокамери світового класу, AR-можливості для перегляду карт, засоби зв'язку й передачі даних, а також свої провідні можливості захисту конфіденційності та безпеки. Завдяки цьому Huawei надає розробникам можливість створювати нове покоління популярних інноваційних додатків у різних категоріях.

Huawei також надає розробникам широку підтримку щодо вивчення можливостей ведення бізнесу в Китаї та на інших світових ринках. Компанія пропонує консультації, локалізацію та інтеграцію, маркетингові послуги і послуги з проведення кампаній.

Huawei продовжує забезпечувати умови для ефективної роботи розробників. Компанія створює 3 лабораторії глобального співробітництва щодо розвитку екосистеми в Росії, Польщі та Німеччині, щоб обслуговувати розробників і надавати послуги з впровадження, тестування та сертифікації. П'ять глобальних сервісних центрів для розробників також будуть створені в Румунії, Малайзії, Єгипті, Мексиці та Росії.

Huawei HiLink: мільярди IoT-пристроїв легко підключаються, керуються та обмінюються даними

Як стандартизована мова IoT-пристроїв HiLink усуває бар'єри між IoT-пристроями від різних брендів і виробників, надаючи єдину платформу, де пристрої можуть легко підключатися та безперешкодно взаємодіяти.

Цьогоріч оновлення Huawei HiLink відбуватимуться в п'яти основних сферах: підключення, взаємодія, робота, постачання рішень й аутентифікація. Мета оновлень — зробити так, щоб мільярди IoT-пристроїв легко підключалися, були зручнішими для керування й контролю, а також безперешкодно взаємодіяли для створення універсальної апаратної екосистеми. Нині 50 мільйонів активних користувачів щодня надсилають більше ніж 1 мільярд запитів на взаємодію з пристроями у всіх сценаріях. Загальна ж кількість завантажень додатка Smart Life становить 400 мільйонів.

Автомобілі також є основним елементом IoT-індустрії. Платформа HiCar продовжуватиме розширювати можливості автомобільної промисловості. Сьогодні HiCar сумісна з понад 150 моделями автомобілів. Цей перелік збільшуватиметься, аби у найближчому майбутньому ще більше автовласників отримали задоволення від інтелектуальної подорожі.

Huawei Research: інноваційна розробницька платформа

Huawei Research, що спеціалізується на розробках зовнішніх інтерфейсів, відкриває дві ключові можливості платформи: Huawei Research Kit та Huawei Research Cloud. Ці можливості полегшують процеси розробки додатків, прискорюють технологічні прориви, створюють умови для подальшого розвитку інновацій, а також сприяють швидкому досягненню результатів. Так, науково-дослідні інститути, інноваційні установи, галузеві організації, медичні установи та інші галузеві партнери отримують додаткові можливості, що сприяє процвітанню всіх секторів.

У сфері активного здоров'я (Active Health Field) Huawei допомагала в дослідженнях здоров'я серця, забезпечуючи точність і різноплановість зібраних даних. У сфері безпеки подорожей (Travel Safety Field) мобільні та носимі пристрої інтелектуально взаємодіють з автомобілями, пропонуючи нові технології безпечного водіння, такі як система запобігання зіткненням і втомі водія. У сфері домашнього побуту (Home Life Field) Huawei використовує можливості бездротової взаємодії декількох пристроїв і сенсорів для забезпечення таких функцій, як виявлення падінь, неіндуктивний моніторинг дихання та просторове позиціонування.

comments powered by Disqus
 
Top