Huawei представляє оновлений інтерфейс користувача EMUI 11

Huawei представляє оновлений інтерфейс користувача EMUI 11

Huawei офіційно представила нову версію фірмового інтерфейсу EMUI 11. Ван Ченглу (Wang Chenglu), президент департаменту програмного забезпечення Huawei Consumer Business Group (BG), окреслив ключові особливості нової операційної системи — новий дизайн EMUI, розроблений на основі вивчення поведінки користувачів, нові функції конфіденційності й безпеки та поліпшений інтерфейс для використання за будь-якого сценарію.

Дизайн

У продуктовому дизайні досконалість досягається там, де мистецтво зустрічається з наукою, і Huawei EMUI 11 забезпечує ідеальний баланс між ними. Переходи та взаємодії з інтерфейсом були оптимізовані з урахуванням людського фактора.

Оптимізована функція Always-On Display дозволяє користувачам персоналізувати екран пристрою з використанням творів сучасного мистецтва. Розробники надихалися творами одного з найвидатніших художників минулого століття Піта Мондріана, тому основна колірна палітра — це червоний, жовтий і синій. Звичайно, користувачі можуть вийти за межі колірної схеми Мондріана і підлаштувати палітру AOD під свої фотографії. Наприклад, вони можуть легко зіставити кольори AOD зі своїм повсякденним одягом, зробивши його знімок. Алгоритми штучного інтелекту визначать основні кольори на зображенні та згенерують відповідну колірну палітру для AOD.

Нові анімовані заставки переходів, зроблені за технологією довгого дубля й натхненні однойменною технікою зі сфери кінематографії, допомагають користувачам краще зосередитися на виконуваному завданні. Результати дослідження поведінки людини показують, що, порівняно зі звичайними, тривалі переходи ефективно скорочують рух очей користувача і зменшують стомлюваність, одночасно підвищуючи ефективність розпізнавання.

Поліпшена розподілена технологія

Ця інноваційна технологія дозволяє пристроям створювати віртуальне середовище та ділитися своїми програмними можливостями один з одним. Користувачі більше не обмежені апаратними особливостями і можуть легко адаптувати роботу гаджетів відповідно до індивідуальних потреб й уподобань.

Завдяки удосконаленню розподіленої технології функція багатоекранної взаємодії Multi-Screen Collaboration тепер підтримує до трьох активних вікон. Ця функція буде особливо корисною студентам під час онлайн-навчання. Наприклад, вони можуть використовувати перше вікно для перегляду трансляції, друге вікно — для записування нотаток, а третє — для обговорення матеріалів лекції з одногрупниками.

Функція багатоекранної взаємодії також забезпечує якіснішу синергію між ноутбуком та планшетом. Після підключення останній може використовуватися як зовнішня вебкамера чи другий екран ноутбука, а ноутбук «поділиться» периферійними пристроями введення з планшетом. Документи, збережені на ноутбуці, можна редагувати з планшета за допомогою віртуальної клавіатури чи стилуса, що зручно для редагування ілюстрацій. Наприклад, на діловій зустрічі користувачі можуть легко відмічати слайди презентації, щоб ліпше пояснити свої ідеї, і використовувати другий екран для пошуку додаткової інформації.

Безпека та захист приватності

Робочий інтерфейс EMUI пропонує комплексні рішення з безпеки для захисту користувачів Huawei. На системному рівні мікроядро захищеного середовища TEE отримало міжнародний сертифікат безпеки найвищого рівня CC EAL5+, що є найвищим рівнем безпеки мікроядра комерційної операційної системи в світі. Huawei суворо дотримується локальних і міжнародних правил щодо конфіденційності користувачів, включно з Генеральним регламентом ЄС про захист персональних даних (GDPR) і Загальноприйнятими принципами конфіденційності (GAPP). Компанія отримала серед інших сертифікати ISO27701 та ePrivacyseal — одні з найбільш впливових сертифікатів захисту конфіденційності в Європі. Все це є свідченням прихильності Huawei світовим стандартам протягом усього життєвого циклу продукту: від проєктування, науково-дослідних розробок і технічного обслуговування до захисту конфіденційності користувачів.

EMUI 11 має і нові функції конфіденційності. Під час передачі зображень користувачі можуть легко очистити файл від всіх персональних даних — локацій, часу зйомки чи відомостей про пристрій — до того, як його надіслати. Зашифровані нотатки також дозволяють зберегти особисті записи приватними, захищаючи вміст PIN-кодом або біометричним блокуванням.

EMUI 11: бета-версія

Під час презентації Huawei оголосила про доступність бета-версії EMUI 11. Сумісні моделі включають: Huawei P40, Huawei P40 Pro, Huawei P40 Pro+, Huawei Mate 30, Huawei Mate 30 5G, Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate 30 Pro 5G, Porsche Design Huawei Mate 30 RS, Huawei MatePad Pro та Huawei MatePad Pro 5G. Доступність бета-версії буде розширена для моделей Honor 30, Honor V30, Huawei nova 7 та згодом для інших.

comments powered by Disqus
 
Top