Huawei представила фітнес-годинник Huawei Watch Fit із вдосконаленими моніторингом здоров’я та спорт-функціями

Huawei представила фітнес-годинник Huawei Watch Fit із вдосконаленими моніторингом здоров’я та спорт-функціями

Huawei представила новий фітнес-годинник Huawei Watch Fit. Годинник має безліч анімованих фітнес-курсів, режимів тренувань та функцій відстеження стану здоров'я. Гаджет також отримав стильний дизайн, завдяки чому його ніколи не захочеться зняти з зап’ястка. Новий фітнес-годинник Huawei буде доступний в Україні наприкінці вересня.

Спорт

Останнім часом чимало користувачів випробовують нові види спорту. Біг на довгі дистанції, йога чи пілатес — правильне виконання сучасних вправ потребує розумного компаньйона, який зміг би допомогти користувачам дотримуватися вірної техніки.

Huawei Watch Fit — перший смарт-годинник Huawei, який підтримує режим анімованого персонального тренера. Він охоплює 12 курсів тренувань, включно з демонстрацією 44 вправ для хорошої постави. Нескладні силові тренування, вправи для пресу та інші заняття дозволяють займатися спортом удома, навіть якщо у вас небагато часу.

Для тих, хто хоче детально відстежувати свої результати, Huawei Watch Fit підтримує 96 режимів тренувань із розширеним моніторингом даних. 11 професійних режимів тренувань охоплюють найпопулярніші види спорту, включаючи біг, ходьбу, їзду на велосипеді, плавання тощо. Серед інших 85 режимів — фітнес-тренування, танці, ігри з м'ячем, а також водні, зимові та екстремальні види спорту. Годинник допоможе визначити частоту серцевих скорочень, спалені калорії, час тренування та інше.

Здоров’я

Годинник відстежує частоту серцевих скорочень, якість сну та насичення крові киснем (SpO2)

Huawei Watch Fit оснащений запатентованою технологією Huawei TruSeen™ 4.0 для інтелектуального відстеження серцевого ритму. Цей режим відображає частоту серцевих скорочень користувача у стані спокою, а також надає інфографіку про зміни пульсу протягом останніх 24 годин. Також функція сповіщає про аномальну частоту серцевих скорочень, якщо пульс користувача у стані спокою занадто високий чи занизький.

comments powered by Disqus
 
Top